görüntülü sohbet
  Günün Konusu
“MOBİL ÖDEME HİZMETİ AÇILMIŞTIR.”

Mobil ödeme hizmetimiz Bayan24.com üzerinde hizmete girmiştir.Avea,Türkcell,Vodafone ile hemen VİP üyeliğniizi alın. ...

  5
 • 20.01.2017
  • Hikaye 2184 : SEN DAHA İYİLERİNE LAYIKSIN
 • Küçük
 • Büyük
 • 12 Yorum

   PROFİLİNE GİT

   MESAJ GÖNDER

   ARKADAŞ OLARAK EKLE

  Psikolojimin bozulması nedeniyle içinde olduğum durumu anlatmam gerekiyordu ve en yakın arkadaşım tuğbanın önerisi ile bu siteyi buldum. Öncelikle kendimi tanıtıyım adım merve 25 yaşındayım yaklaşık 1 buçuk yıllık evliyim. Lise son sınıftan bugüne kadar ilk ve tek sevgilim olan kişiyle üniversiteyi bitirdiktn sonra evlendk. Ankarada yaşıyorz eşim okuduğu bölüm gereği bir inşaat firmasının inşaat takipleri ve malzeme teminininden sorumlu olduğu ve yoğun tempo çalıştığı çok yorucu bir işi var ama emeğinin karşılığını alması sayesinde kaliteli bir yaşam sürüyorz. Evlenince yine yaşadığımız şehir olan ankarada güzel lüks bir siteden bir daire aldık ve herşey kapı komşum 50 yaşındaki rahime abla ile tanışmamla başladı. Rahime abla 2 yıl öncesinde eşinin vefatı ile tek başına yaşayan mal varlıkları bir hayli çok olan hatta yaşadığımız semtin en zengin isimlerinden birisidir. Gayet bakımlı güzel ilerlemiş yaşına rağmen sosyetik ve sosyal bir bayan.


   


  O siteye taşındığımız günden itibaren tanıştığım öncesinde hiç bir bağım ilgim alakam tanışmışlığım olmayan rahime abla bni daha ilk günden çok sevmiş ve çok beğenmişti. Bunu her fırsatta dile getirmektn hiç geri kalmıyordu. Zaman geçtikçe bana karşı artan ilgi alakası o kadar yoğundu ki artk annem ve kayınvalidemden daha çok hatta 10 kat 100 kat daha çok rahime ablayla vakit geçirmeye başlamıştık. Bni sürekli gittiği yerlere götürüyor gezdiriyor kendi gittiği altın para vb kadın günlerine bni de dahil etmesiyle artk yapışık ikiz gbiydik o nerde bn orada bn nerede rahime abla orada. Eşimde tabiki rahime ablayla takılmamızdan memnundu eşiminde kanı ısınmıştı ve yaptığımız şeyler her kadının yaptığı gbi kadın günlerine katılmk alışveriş yapmk bazen gezmek komşularla toplanıp oturmalar fln olunca eşim açısından da bir sıkıntı olmuyordu ama rahime ablanın bana sürekli sen çok güzelsin güzel kızım bebeğim sen bu adamı nerdn buldn sen daha iyilerine layıksın ayrıl buldan dediğini bilmemesi haricinde eşim içinde yolundaydı herşey. Rahime ablanın çevresi ve akrabalarıda bir hayli zengin çok üst tabakadan insanlardı.


   


  Akraba ve arkadaş ortamlarına gidip gelmektn artk bnde ailelerinden biri gbi olmuştm herkes tanımaya başlamıştı ve bunun yanısıra evli olduğm bilinmesine rağmen rahime abla aracılığı ile akrabalarındaki bütün bekar erkeklerden evlilik teklifleri yağmaya başlamıştı evli olmama rağmen rahime abla sanki hemen boşanıp başkasıyla evlenecekmişim gbi bir algı oluşturduğundan bu tekliflerin ardı arkası kesilmiyordu. Bundan kesinlikle çok rahatsızdım çünkü bn eşimi seviyorm severek evlendk ama rahime ablanın günde yüzlerce kez söylediği sen daha iyilerine layıksın eşsiz bi güzelliğin var gel sana hayırlı bi talip bulalım seni çok mutlu edebileck prensesler gbi yaşatack kişiler tanıyorm bu güzelliğinle heba olma gbi sözleri ciddi anlamda bir baskı oluşturuyordu artk üzerimde. Bu arada güzel güzel derken kısacası kendimden bahsedeym bn 1.70 boyunda 57 kilo sarışın açık bir bayanım kendimi övmeyi kesinlikle sevmem ama tüm çevrem tarafından çok beğenilen biriyim kendimi bildim bileli insanların erkekli kadınlı yoğun ilgi alakalarından tekliflerinden bıkıp usanmama rağmn eşimden başka hiç bir erkek hayatıma giremedi.


   


  Ama rahime abla resmen bu istikrarlı hayatıma başka bir erkek sokma konusunda kararlıydı bana sürekli iltifatlar yağdırıyor bni sürekli bir yerlere götürüyordu ama aklındaki kişi kimdi bi türlü anlayamadım çünkü öncelikli çabası onun fikrine benm bi ışık yakmamdı ama bn bütün katılığımla reddetmeme rağmen sonunda muradına erdi ve yeğeni yani abisinin oğlu olan hakan ile tanıştırdı bni ama bn o anda niyetini bilmiyodm çünkü sadece bi yeğeni olarak ayaküstü bi anda tanıştırmıştı. Ve ileriki zamanlarda anlamıştım ki bni kendisine düşündüğü kişi yeğeni hakandı çünkü sanki tesadüfmüş gbi bizi bir araya getrmeye karşılaşmamıza neden oluyodu gündzleri rahime ablada otururken hakanın sanki geçerken uğradm gbi gelmeleri kesinlikle tesadüf değildi. Bu durumlar iyice artmıştı ki bn artk rahime ablayla samimiyetimi azaltmaya bütün ısrarlarına rağmen rahime ablanın evine ve bir yerlere gitmemek için diretiyordum sürekli bahaneler bulmaya başlamıştım.


   


  Tabiki rahime abla bilerek gelmediğimi anladığı için birgün bni karşısına aldı ve resmen kanıma girmeye başladı işte yeğenim hakanı kendi evladımdan çok severim ona çok kız gösterdk hiç birini istemedi ama seni ona gösterdiğim günden bu yana aklı sende biz oğlumuza anca senin gbi bir güzeli layık görüyorz fln diyordu. Abla bn evliyim ve eşimi seviyorm ayrıca bnim evli olduğumu biliyor birçok kız var heryerde siz kızlara bakın desemde dil döksem de rahime abla kararlıydı vazgeçmeyeceğini açık açık belli ediyodu. Hakan da bugüne kadar birçok kızla takılmış ama evliliği hiç kmseyle düşünmemiş ve şu anda evli olan biriyle yani bnmle evliliği düşünmesi bni vicdanen rahatsz ediyordu eşime haksızlıktı bu bni beğendi diye bn eşimden boşanıp onunla evlenmk zorunda değildim ama rahime abla da hakan da vazgeçmiyor vazgeçmediği gbi iyice üstüme titriyolardı. Hakan da halası rahime abla gbi sülalelerinden gelen bir zengiliğe sahip reklam dergi vb işlerle ilgili bir şirketi ve birçok dükkan ev araba arsa sahibi biriydi aynı zamanda 1.90 boylarında sarışın yakışıklı bakımlı kaslı güçlü bir yapısı vardı her kızın hayalini fazlasıyla süsleyeck biriydi doğrusu.


   


  Rahime abla gel zaman git zaman bni çalışmaya ikna etmeye çalışıyodu maksat para pul çalışmk değil beni hakanın şirketinde çalışıyomuş gibi görünüp gözünün önünde tutmak yakınlaşmamızı sağlamaktı. Eşimle de en son konuşan rahime abla eşimi de çok masumca tatlı diliyle çalışmam için ikna edince biran da kendimi şirkette çalışıyor olarak buldm üniversitede halkla ilişkiler okuduğm için halka ilişkiler bölümüne müdür yaptı bni hakan bir gün bile bi işte çalışmamış bn müdür oldm işe girer girmez. Eşim sıradan bir şirkette halkla ilişkiler departmanında çalışıyorm zannediyordu ama bana gösterilen ilgi alaka oradaki çalışanların davranışı dışarıdan görülse şirketin sahibi zannederler çünkü hakanın yakınlığı ortada bişeyler döndüğü herkesin malumuydu anlaşılıyodu. Artk aynı ortamda olduğumuz için mecburen bir samimiyet oldu hakanla aramızda ama o zamana kadar en ufak bi yakınlaşmamız temasımız olmadı kesinlikle. Ama hakanın baskıları istekleri kendini çok belli etmeye başlamıştı odasına çağırıyodu saatlerce oturup sohbt ediyodk ve yine kesinlkle aramızdaki mesafeye bile dikkat ediyordm.


   


  Hakan iyice etki altına almaya başladı bni zaten çok abartı aldığım maaşı bile 4-5 kat daha fazla yatırmaya başladı hesabıma bir ailenin neredeyse bir yıllık ihtiyacını karşılayabileck bir ücret her ay sadece bnm hesabıma yatıyordu. Diğer yandan rahime abla kıyafet alışverişimi bile karşılıyo giydiklerimi bile seçiyodu. Norml zamandaki giyim tarzımdan çok daha açık şeylere mini etek gbi daha dekolte şeylr aldırtıyor ve üstüne üstelk başka zaman giyince kızıyor hakanlayken giymemi istiyodu resmen yeğeninin kucağına atmaya çalışıyodu bni ama bunun sadece bir kaç defalk bir heves olark değil tamamiyle evlenmemizi istediğine emindim. Kıyafet seçimimi bile yapn rahime abla mini etek gydiğim bir gün işe bnimle beraber geldi hakanın odasına çıktk beraber rahime abla artk bni resmn ona gösteriyordu bak etekli der gbi bacaklarına bak der gbi kendimi çok kötü hissediyordm çok kızıyodm kendime zatn hakan bni öyle gördüğü an öyle bi şekli değişmiştiki o gün birşy olacağını anladm. Hakanın ısrarlaryla hakan rahime abla ve ben hakanın evine geldk. Hakan bana böyle çok dikkat çektiğimi o yüzden bugn çalışmaman gerektiğini düşündm o yüzden eve gelelim istedim fln demesi artk bni sahiplenmiş olduğunu anlamama yetti.


   


  Rahime ablanın zatn istediği oldu evin içinde bi anda kayboldu hakanla bni yanlz bıraktı ve uzun bi sohbetn ardından hakanın iyice yaklaşması ile ilk temasımız gerçekleşti ve bni bir defaya mahsus dudağımdan çok nazik bir şekilde öptü. O öpücüğün ardından utandm sinirlendm eşim aklıma geldi ve gtmek istedm çok ısrarcı olunca da rahime ablayla bni bıraktı eve. Eve gelince rahime ablaya çok kızsam artk ilerike zamanlarda hakanla öpüşmelerimiz sürekli bir hale gelmeye başladı. Zaman ilerledikçe günler geçtikçe kucağına oturmaya sevişmeye varana kadar ilerledi ilişkimiz. Yine günlerden bir gün rahime abla istanbul da yaşayan kız kardeşinin rahatsızlandığını 2-3 günlüğüne istanbula ziyarete gideceğini ve yanında yoldaş olarak gitmemi istemesi üzerine eşime de durumu anlattı ve eşiminde onay vermesi üzerine tam istanbul yolculuğumuz başlayacağı sırada eşimin haberi olmadan yolculuğumuza hakan da dahil oldu zatn o götürdü bizi.


   


  İstanbulda rahime ablanın kardeşini ziyaret ettk rahime abla hastanede kardeşinin başında kalmk istediğini söylemesi üzerine hakana da gün doğdu 5 yıldızlı bir otelde o gece birlikte aynı oda da kaldk otel sahibi arkadaşıymış zatn istanbuldan oda da önceden ayırtılmış gbi geldi bana. Uzun bir sohbetin ardından öpüşme sevişme derkn yatakta buldk kendimizi hakanla o gece bir süre hayatımın en zor anlarını yaşadm sonrasnda da hayatımın en güzel anlarına tanıklık eden dakikalarla geçti zamanımız gece boyunca.


   


  Evt içim yanıyor eşimi aldattım ama o gece hakanla yaşadıklarımızla eşimle yaşadıklarımız arasnda çok müthiş bir fark vardı hakan bana resmen 2-3 beden büyüktü bu ilk bir saat neredeyse ağlamama neden olsa da sonraki saatlerde anladımki bana göre olanı hakandı gerçktn rahime ablanın dediği gbi. Sadece bir defaya mahsusluk bir gecelk o ilişki sonrası ankaraya döndük. Ve başka hiç bir ilişki yaşamamamıza rağmn yaklaşk bir buçuk aylk bir sürenin ardından o günün sabahına 3 kişi uyandığımızı öğrenmiş oldk 2 gün önce. Eşimden olma ihtimali yok çook uzun bir süredr birlkteliğimz yok bnm istememem üzerine. Artk hakan boşanmamı istiyor ilişki için nerdeyse her gün yalvarıyor o günden bu yana ama bnm herşeyden önce kafayı yemeden bu durumun içinden nasıl çıkacağımı çözmem lazm hakandan resmen hamileyim..

 • Yayınlanma tarihi: 2016-12-27 23:57:40 Yazan : Agloco - Hikaye : 37,573 kez okundu.
 • Yorum Yap
   YORUMLAR
 • 12 Yorum
 • Maviboran34
  11.06.2017 18:20:36

  Rahime ablanın seni götüreceği yolu bile bile devam et,kocan hımbılına hiç bir şey anlatma,güzelliğine güvenip adama uzun zaman verme,hakan atlayınca da way efendim neymiş hamile kalmışmış...Yaw he he...İçinde varmış işte o..luk

  xCoders
  12.01.2017 12:43:40

  Zengin zuppelerin oyuncağı olma mendil gibi kullan at yaparlar..

  MertAdamBJK
  11.01.2017 18:39:30

  Yelizbarut88'e katılıyorum.

  Sutmisiri
  09.01.2017 07:52:06

  Istanbulda gece hayati hii yasayanlar taksimdeyim herzaman tanisabiliriz.

  Tolgakonya
  08.01.2017 17:37:52

  Konya lı bayanlar

  Yelizbarut88
  08.01.2017 10:46:53

  Zaten bir bayan onu en iyi kim becerirse ona aşık olur.

  aliso
  03.01.2017 10:55:25

  allah sizi nasıl biliyosa öyle yapsın yaşattıklarınızı yaşamadan ölmeyin inşallah.

  OzgurBay
  31.12.2016 23:05:50

  Güvenilir biri olmalı. Dikkatli olmak lazım.

  Hakan458
  31.12.2016 00:24:15

  Sen sen ol o çocuğu aldır. Kocana dön yoksa bu adam seni metresi yapıp para ile satın alacak yaşın geçincede kralın dediği gibi eskortluk ve ailenin diğer erkekleri yazıksın Merve hadi Allah'a emanet ol....

  dogukaan_
  30.12.2016 11:10:39

  eğer konuşup dertleşmek istersen mail adresimden ulaş bana en azından sana fikir verebilirim

  aykar_33
  30.12.2016 10:31:53

  çok güzel hikayen varmış gerisi yokmu senin yazını zevkle okuyacam

  Bursalikral
  28.12.2016 13:26:11

  Bu yolun sonu boşanma olur.sonra diğeri seninle beraber olur ve ilerde çift değiştirme falan güzel bir eskortluk hayatına hoşgeldin...

  Hata : Yorum yazabilmek için üye girisi yapmalisiniz.

  Kayit Ol veya Giris Yap

  Tesekkürler : Yorumunuz yöneticilerimiz tarafindan kontrol edildikten sonra yayinlanacaktir.
   AŞAĞIDAKİ KONULAR İLGİNİZİ ÇEKER Mİ ?
 • Babasına Yakalandık ! 434,156 kez okundu. 86 yorum
 • Gözlerimiz İle Konuşuyorduk ... 200,380 kez okundu. 73 yorum
 • Kimse Eşini Aldatmak İstemez, Aldatıyorsa Sebebi Yine Eştir 259,642 kez okundu. 98 yorum
 • İftiraya Uğradım .. 128,145 kez okundu. 54 yorum
 • Film merakı 255,935 kez okundu. 35 yorum
  • ekobilet
 • Chat & Sohbet

  Bayan24 sohbet sayfalarin da onlarca üye keyifle vakit geçiriyor, sende aramiza katilmak ister misin ?

  Sohbete giris için tiklayiniz.
 • Bu web sitesi, 18 yasindan küçükler için sakincali olabilecek içerikler barindirir. Çikis yapmadiginiz taktirde, 18 yasindan büyük oldugunuzu beyan etmis sayilirsiniz ...

  Copyright 2009 - 2016 Bayan24.com - Her hakki saklidir.

  Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta