görüntülü sohbet
  Günün Konusu
“MOBİL ÖDEME HİZMETİ AÇILMIŞTIR.”

Mobil ödeme hizmetimiz Bayan24.com üzerinde hizmete girmiştir.Avea,Türkcell,Vodafone ile hemen VİP üyeliğniizi alın. ...

  5
 • 20.01.2017
  • Hikaye 2679 : Benim kadınlarım 7 ... Eda ile yaşanılanların birinci bölümü
 • Küçük
 • Büyük
 • 1 Yorum

   PROFİLİNE GİT

   MESAJ GÖNDER

   ARKADAŞ OLARAK EKLE

  Eda; Eda; Eda ..... ah Eda ah .. Tam bir ateş topu. Dokunduğunda yakıp kavuran inlemeleri ile içime akan bir alev silahı. Bazı eleştiriler geldi bana anılarımı anlatmaya başlayınca. Tamam genelde beğenilmişti anılarım; anlatım tarzım ve sanırım özellikle gerçekleri ama sadece gerçekleri anlatıyor olmam. Fakat en çok eleştiri aldığım konu hep eskileri anlatıyor olmamdı. Artık sevgili bulamıyormusun diye sormuştu bir bayan bana özel sohbetimizde. Özellikle eskileri anlatıyor olmam ; yenileri olmadığından değil yenilerin çok yeni olmasından dı aslında ...kişiler yeni idi... yerler yeni hatıralar yeni . Gerçekleri anlattığımdan tanıyanlar çıkabilir diye istemedim yazmayı Eda bu sitede tanıştığım ve özel anları paylaştığım bayanlardan biri . Sizler şu anda bunları okuyorsanız o buna izin verdiğinden dir .


   


  Çünkü anlatımım bittiğinde kendisinden izin isteyeceğim ve ancak o kabul ederse yayınlanması için yollayacağım.. Beş ay kadar önce tanıştık Eda ile burada ... Samimi idik her ikimizde ve dokunduk konuşurken özel durumlarımıza. Oldukça güçlü bir kadındı .Ve hatta tanıdığım en güçlü kadınlardan birisi olduğunu söylemeliyim.Eşinden onu mutlu edemediğini söyleyerek kendisi ayrılmıştı bir çocuğu vardı. Ailesi ile yakın ama ayrı kalıyordu. Çalışıyordu da. Ama yalnızlık koyar insana . Geceleri yalnız kalmak. Ve özellikle onun gibi bir cayır cayır yanan ve yakan bir kadına. Arzularımız el ele tutuşunca konuşurken Sevgili olmaya karar verdik ama önce buluşacak birbirimizi görecek ve tanıyacak ve sonra devam edecektik . Benden oldukça genç bir kadındı. Buluştuk konuştuk dokunduk el ele tutuşmalar ürkek ve etraftan korkarak. Ve sonra alıştık birbirimize sahil yolunda arka koltuğunda oturduğumuz arabanın korumasında daha sıcak ve samimi sokulmalarla ..


   


  Ve ayrıldık o gece birbirimizden ama devamını getirmek üzere sözleşerek. Eve erken gitmesi gerekiyordu çünkü. Üç dört gün sonra geldi beklediğimiz fırsat. Bir otel ayarlamıştık gidebilmek için. Buluşup gittik her ikimizde birbirimizden heyecanlı birbirimizden ateşli. Odaya çıkarken utanıyordu Eda cım çünkü büyük ihtimalle ilk defa bir otel di ve bir erkekle birlikte idi. Odaya girdiğimizde de öyle idi. Ona arkasından sarılıp ensesini öpüp yaladığımda titredi ama bana perdeleri kapatalım ışık olmasın dediğini hatırlıyorum. Bir of la kapatmıştım perdeleri ama içimdendi tabiki bu off çekiş. sızlanmanın yeri ve zamanı değildi tabiki. Gidip tekrar arkasından sarıldım ona aletim kalkmış pantolonumu zorlamaya başlamıştı. ve oda kalçasını dayadı bana ben ona sarıldığımda heyecandan titriyordu. soyunduk hızla ve girdik yatağa. Dön dedim ona yüzükoyun yat yatağa dediğimi yapınca kalçalarından başladım yalamaya ve yukarı doğru çıktım dilimle öyle istemiştim o anda nefes alışı hızlanıyordu ve inlemeleri başlamıştı ufak ufak. Dilimle vucudunda dolaşırken ellerimle de memelerini sıkıyordum .


   


  Diri ve sert memeleri vardı harika memeler ... bunu zaten biliyordum çünkü araba da bakmıştım tadına bu memelerin ....ve sonra çevirdim onu bana doğru ve bu sefer yukarıdan başlayıp aşağı doğru gitmeye başladım dilimle....inlemeleri artıyordu ve sesi giderek yükseliyordu da dilimle kadınlığına geldiğimde kasılmaları başladı ve inlemeleri ise artık çığlığa dönüşmüştü resmen . Ben böyle bir inleme duymamıştım daha önce kadınlığı çok güzeldi .. Sulu idi tam sevdiğim gibi ama öyle böyle değil musluk gibi akıyordu suyu yaladıkça kasılıyor kasıldıkça suyu geliyordu. Ve ben susamıştım ama öyle böyle değil çok susamıştım am'a susamıştım am suyuna susamıştım ..


   


  ve karşımda bir çeşme vardı bol sulu akıyordu çeşme misali yaladıkça geliyordu ağzıma ve geldikçe de titriyordu Eda cım ve duvarlar yankılanıyordu inlemeleriyle. Otel çok büyüktü ve gündüz saati biraz da boştu sanırım ama yan odalarımızda birileri varsa eğer kesin çıldırmışlardır çıkan seslerden.. Keşke sesini kaydedip bu anıma iliştirebilse idim sizlerde dinler ve hak verirdiniz bana... Nefes nefese kalmıştık her ikimizde ve ter içerisinde idik. Nefeslerimiz birbirine karışıyordu ve terlerimiz ise birbirine karışmıştı çoktan ve yatak sırılsıklamdı tabi ki ama çoğunluğu Edamın sıvıları ile ıslanmıştı. Saymadım ama kadınım çılgınca boşalıyordu sürekli onu yalarken .( İlk tanıştığımızda bana söylemişti yalanmaktan çok hoşlandığını ve çıtır amcığını bana yalatacağını .. Kelime kelime ona aittir bu sözler.


   


  Ve bende yaşıyordum onunla birlikte bu keyfini ) sonra dedi ki bana hadi sende boşal artık .Üstüme çıktı ve içine aldı aletimi üstümde iken. Çok güzeldi gene tadını çıkarta çıkarta alıyordu içerisine üstümde iken. Boşalacağımı anladığında kaçtı üstümden tehlike istemiyordu ... BU günlük bu kadar anlatacağım size Eda yı ve ortak anılarımızı çünkü arkasında çok güzel anlarımız daha var ve devam ediyor ama onun onayına sunmalıyım.. Kabul eder ise gelecek devamı. Not : Kabul edersiniz ki ismi Eda değil ama bunun dışındaki tüm anlar tamamen gerçek ve sadece yaşanılanların bir özeti sadece .. Ve bir not daha Eda ile buluşmadan önce yıkanıp tartılmıştım ve daha sonra tekrar yıkanıp tartıldığımda 800 gram zayıflamış buldum kendimi onun sayesinde ama sanırım oda epey hafiflemiştir çünkü o benden çok daha fazla sıvı kaybetti :)

 • Yazan : mamuli62 - Hikaye : 2,877 kez okundu.
 • Yorum Yap
   YORUMLAR
 • 1 Yorum
 • Puci
  08.01.2017 21:04:07

  Neymiş bu Eda böyle,kıskandım.

  Hata : Yorum yazabilmek için üye girisi yapmalisiniz.

  Kayit Ol veya Giris Yap

  Tesekkürler : Yorumunuz yöneticilerimiz tarafindan kontrol edildikten sonra yayinlanacaktir.
   AŞAĞIDAKİ KONULAR İLGİNİZİ ÇEKER Mİ ?
 • Yeni Eleman Merve ... 113,970 kez okundu. 10 yorum
 • Baldızım büşra 232,397 kez okundu. 28 yorum
 • Sadece fantazi istiyorduk 100,518 kez okundu. 15 yorum
 • Eşleri Değiştirdik 223,872 kez okundu. 49 yorum
 • Bu sitenin faydaları 43,837 kez okundu. 20 yorum
  • ekobilet
 • Chat & Sohbet

  Bayan24 sohbet sayfalarin da onlarca üye keyifle vakit geçiriyor, sende aramiza katilmak ister misin ?

  Sohbete giris için tiklayiniz.
 • Bu web sitesi, 18 yasindan küçükler için sakincali olabilecek içerikler barindirir. Çikis yapmadiginiz taktirde, 18 yasindan büyük oldugunuzu beyan etmis sayilirsiniz ...

  Copyright 2009 - 2016 Bayan24.com - Her hakki saklidir.

  Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta