görüntülü sohbet
  Günün Konusu
“MOBİL ÖDEME HİZMETİ AÇILMIŞTIR.”

Mobil ödeme hizmetimiz Bayan24.com üzerinde hizmete girmiştir.Avea,Türkcell,Vodafone ile hemen VİP üyeliğniizi alın. ...

  5
 • 20.01.2017
  • Seksin 12 Hali
 • Küçük
 • Büyük
 • 0 Yorum
 • Hayatta yalnızca bir seks modeli olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Uzmanlara göre biriyle ateşli bir yakınlaşmaya girmemizi sağlayan tam 12 farklı duygu ve motivasyon var!

  Seks,
  üzerinde bu kadar kafa yormamıza rağmen aslında günlük hayatımızın rutin parçalarından biri. Genelde üzerine çok fazla düşünülmeyen birkaç tane önemli özelliği var:

  Öncelikle sekste sadece iki kişinin rolü olduğunu düşünsek bile, aslında geri planda kalan pek çok şeyin etkisini taşıyor. Belki de kocaman bir ayna gibi kişiliğimizi ve hayatımızı yansıtıyor. Seks anlayışı kişiden kişiye, yıldan yıla değişiyor.
  Kimi; karşı cinsle, aklına hiçbir şey takmadan ve sonrasını düşünmeden yakınlaşmak isterken, bir diğeri güvenli suları tercih ettiğinden, eski sevgilinin yörüngesinden çıkamıyor.
  Kimileri haftanın bir gününde güvenilir bir partnerle buluşurken, bir başkası yıllarca aynı yatakta aynı kişiyle birlikte olduğu halde heyecanını kaybetmiyor.
  Elbette bir de telefon veya internet aracılığıyla gerçekleştirilen türleri; vicdani, eğlenceli, sakin, agresif modelleri de unutulmamalı.
  Özetle; seksin artıları ve eksileriyle şekilden şekile girebileceğini, farklı beklentileri karşılayabileceğini gösteren bir sürü durum var...

  1) EĞLENCELİ


  İlerisi düşünmeden yapılır ve her iki tarafı da son derece mutlu eder. Başka bir deyişle; eğer depresyondaysanız. Kalbiniz kırık veya sinirliyseniz, yaşadığınız eğlenceli seks olamaz. Ancak iki kişinin uzun süreli bir ilişki haricinde yaşadığı her tür ilişki bu kategoriye girer. Elbette, sonucunda olumsuz etkiler yaratmayacağını söyleyemeyiz. Kalp kırıklıkları, kıskançlık, akıl karışıklığı ve cinsel yolla bulaşan hastalıklara yakalanma gibi ciddi riskleri bulunabilir. Ancak bu tür bir yakınlaşma sırasında asla sonrasını düşünmezsiniz; anı yaşarsınız. Zaten onu güzel kılan şey, sadece anı yaşamaya odaklanmış olma hissidir. Uzun süreli ilişkilerde de zaman zaman yaşanabilir; özellikle taraflardan biri piyangodan para kazanmış, ilk kitabını satmış veya hayatının hiç beklemediği bir alanında bir sürprizle karşılaşmışsa.

  2) MESAFELİ

  Bu tür, genellikle ara sıra ilişkiye girdiğiniz bir partnerle veya sizi heyecanlandıran yepyeni biriyle özellikle de gece yarısından sonra telefonda veya internette chat şeklinde yapılır. Yetişkinlere özel internet siteleri de işe yarayabilir. Büyük olasılıkla iki tarafın da hayatında daha iyi bir seçenek yoktur. Aradaki mesafe iki tarafa da güvenli gelir. Üstelik yorucu olmadığı gibi son derece ekonomiktir.

  3) PLANLI

  Belirli ve alışkanlık yaratan bir partnerle en az 24 saat öncesinden planlanarak yapılır. En büyük fanatikleri belli bir yaşı geçmiş, düzenli bir hayatı olan kişilerdir. Yoğun çalışanlar, tek başına yaşayan ebeveynler ve birini tanımak -birlikte olmak için gençlik yıllarındaki kadar enerji sarf etmek istemeyen kişiler tarafından tercih edilir.

  4) SÜRPRİZ

  Bu tür, asla beraber olmayacağınızı düşündüğünüz veya bir daha görüşmeyi bile planlamadığınız bir insanla yaptığınız sekstir. Örneğin üniversite günlerinizde sarhoş olup ilişkiye girdiğiniz ve bir daha asla göreceğinizi düşünmediğiniz birine, olaydan 10 yıl sonra bir iş gezisinde rastlayarak eski günleri yâd etmek gibi.

  5) TEK GECELİK

  Seksüel açıdan kuraklık yaşadığınız bir dönemde bu türe yönelebilirsiniz. Ancak fiziksel açıdan da duygusal açıdan da tatmin olacağınızın garantisi yoktur.

  6) NOSTALJİK

  Eski bir partner ya da sevgiliyle yapılan bu tür, üşengeçliğin bir başka sonucudur. Tanıdık ve kolay ulaşılabilir bir partnerle yapılan bu seks, fazla çaba istememesi nedeniyle tercih edilebilir. Ancak, aşkın alevlenmeyeceğinden emin olunan durumlarda hayata geçirilmelidir. Aksi halde sonrasında can sıkıcı duygusal dalgalanmalara yol açabilir.

  7) ÖZGÜR

  Bu tip seks, uzun süreli bir ilişkinin ardından (özellikle de ayrılık sürecinin çok sancılı olduğu durumlarda) ağızda kalan kötü tadı temizlemek için yapılır.

  8) VİCDANİ

  Pek de çekici bulunmayan ancak bir tür acıma duyulan biriyle yapılan sekstir. Karşısındaki kadına veya erkeğe yıllardır hayran olan ve o tutkuyu yaşamak için yalvaran gözlerle bakan, köpeği öldüğü için morale ihtiyaç duyan, sevgilisi tarafından aldatılan, uzun zamandır seks yapmayan veya 30 yaşında hâlâ bakire olan biri bu modeldeki potansiyel partnerdir. Acıyan taraf için büyük ihtimalle fiziksel değil, duygusal tatmin söz konusu olur.

  9) HEYECANLI

  İki tarafı da harekete geçiren, herhangi bir şey olabilir. Elektrik kesintisi, sıcak hava, erotik bir film, asansörde aldığınız bir parfüm kokusu ve hatta hareketli bir müzik, kadın ve erkeğin heyecanını bir anda ateşleyebilir. En büyük riski, asansör ya da araba gibi olmayacak bir yerde birileri tarafından yakalanmaktır.

  10) SAKİN

  Uzun süredir birlikte olan çiftlerin vazgeçilmezidir. Yeni bir bedeni tanıma eforu gerektirmez ama her zaman çok tatmin edici olacağını söylemek zordur.

  11) AGRESİF

  Kadın ve erkeği yatağa götüren her zaman pozitif duygular olmayabilir. Kıskançlık, büyük bir kavga ya da kötü bir ağlama krizi, gerilimli ama bir o kadar da ateşli, aynı zamanda tatmin edici bir sekse yelken açılmasını sağlayabilir. Bu türde; yatakta birbirini iteklemek, saçını çekmek, omzunu ısırmak, partnerine küçük tokatlar atmak veya en heyecanlı anlarda "Senden nefret ediyorum!" diye bağırmak serbesttir. Yarattığı en büyük sıkıntı ise, ertesi sabah iki tarafın da vücutlarında oluşması muhtemel olan morlukları kapatmaya çalışmaktır.

  12) RAHATLATICI

  Geçirilen kötü bir iş gününün ardından veya yaşanılan korkunç bir ayrılık sonrasında, yani başka birinin dokunuşunun kişiye kendini iyi hissettireceği durumlarda başvurulabilir. Genellikle romantik dokunuşlarla, klasik pozisyonda yapılır. Hatta fonda klasik müzik bile çalabilir. Ancak, o an her ne kadar iki tarafa anı iyi hissettirse de, bittikten sonra duygusal açıdan olumsuz sonuçlara yol açabilir.

 • 13,613 kez okundu.
 • Yorum Yap
   YORUMLAR
 • 0 Yorum
 • Konuya ait kayitli yorum bulunamadi, ilk olabilirsin.
  Hata : Yorum yazabilmek için üye girisi yapmalisiniz.

  Kayit Ol veya Giris Yap

  Tesekkürler : Yorumunuz yöneticilerimiz tarafindan kontrol edildikten sonra yayinlanacaktir.
   AŞAĞIDAKİ KONULAR İLGİNİZİ ÇEKER Mİ ?
 • Sabah Seksinin Artıları ve Eksileri 5,443 kez okundu. 0 yorum
 • Bayanlara Öneriler - Kadın Cinselliği 5,187 kez okundu. 0 yorum
 • G Noktası ve yeni keşfedilen 4 zevk noktası ! 87,549 kez okundu. 0 yorum
 • Kadınlarda Orgazm 11,578 kez okundu. 0 yorum
 • Kışkırtmanın en etkili yolları! 14,526 kez okundu. 0 yorum
  • ekobilet
 • Chat & Sohbet

  Bayan24 sohbet sayfalarin da onlarca üye keyifle vakit geçiriyor, sende aramiza katilmak ister misin ?

  Sohbete giris için tiklayiniz.
 • Bu web sitesi, 18 yasindan küçükler için sakincali olabilecek içerikler barindirir. Çikis yapmadiginiz taktirde, 18 yasindan büyük oldugunuzu beyan etmis sayilirsiniz ...

  Copyright 2009 - 2016 Bayan24.com - Her hakki saklidir.

  Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta