görüntülü sohbet
  Günün Konusu
“MOBİL ÖDEME HİZMETİ AÇILMIŞTIR.”

Mobil ödeme hizmetimiz Bayan24.com üzerinde hizmete girmiştir.Avea,Türkcell,Vodafone ile hemen VİP üyeliğniizi alın. ...

  5
 • 20.01.2017
  • Konu 1687 : lütfen bana da yardım edin :(
 • Küçük
 • Büyük
 • 7 Yorum
 •       Bu hikayeyi okuyan ve yardım için yorum yapan herkese şimdiden teşekkürler. 33 yaşında bir bayım. bundan yaklaşık 9-10 ay kadar önce bir internet sitesinde birisiyle tanıştım. o da 20 yaşında alımlı bir kızdı. yaşadığım yere 50 kilometre gibi bir mesafesi vardı. yine de görmeye gittim ve çok hoşuma gitti. tanıştık arkadaş olduk.


       Bu bana her fırsatını bulduğunda cinsel içerikli imalarda bulunmaya çalışıyordu. ben de her defasında onu bu konulardan uzaklaştırmaya çalışıyordum. bu sorular arasında birbirimize hiç birlikteliğimizin olup olmadığını da sorduk tabi doğal olarak. ben kendisine bir başkasıyla yaşadığımı söyledim. o da bana birinin kendisine tecavüz etmeye çalıştığını ancak şans eseri kurtulduğunu söyledi. bir zaman sonra biz öpüşmeye başladık. daha sonraları da birbirimizin haz duyacağı yerlerle ilgilenmeye başladık. en sonunda bir ev kiraladık ve orada sevişmeye başladık ama benden kaynaklanan sorunlar yüzünden ben içeri giremedim. her yönümüzle çok iyi anlaşıyorduk ve beni teselli etti. mesafe uzak olduğu için kameradan yada telefonla birbirimizi tetikliyorduk. bir gün yine telefonla yaptığımız sırada bundan kan geldi. çok korkmuştu. aslında ben ona korkusunu yenmesi için doktora gitmesini söylemiştim ama o bunu benim onun kızlığını düşündüğümü ve aklımda hep bir soru işareti olduğunu var saydığını zannediyorum. ertesi gün gidip gitmediğini sorduğumda gittiğini ve temiz olduğunu söyledi. benim ondan böyle bir beklentim yoktu. sonra sonra bir kere daha denemeye karar verdik. ben yine birkaç kere denedim ve başaramadım. sonra benim üzüldüğümü görünce bu dizginleri eline aldı ve beni içine aldı. çok dardı ama kan gelmedi. ben belki de esnektir diye düşündüm. sonraları defalarca beraber olduk. en sonunda ailelerin tanışması gerektiğine karar verdik. bu arada ben firma iflasından dolayı işten ayrılmıştım.


       Aldığım tazminatla köye yerleşmeyi planlıyordum. bu fikrimi kendisine de açtım önce ilk defasında olmaz dedi. sonra nedenleriyle beraber kendisine bunun olması gerektiğini ve 2-3 seneye kadar geri dönebileceğimizi söyledim. sonralar olumlu yanıt aldım. aileleri tanıştırdık. herşey rüya gibiydi. sonra birden aramıza bir soğukluk girdi. ailesinden kopamayacağını söyledi. araya soğukluk girince bir arkadaşımın da yardımıyla birbirimize 20 gün mühlet verdik. 20 gün sonunda bana geri dönmeyeceğini söyledi. bütün planlarımı ona göre değiştirdim. tekrardan bulunduğum yere geldim. burada iş buldum çalışmaya başladım ama o yine olmaz dedi. aslında ben sorunun köye gitmek olduğunu sanırken sorunun esas temeli bunun bana en başından yalan söylemesi ve bunu kendine yedirememesi olduğunu öğrendim. aslında kendisi bir tecavüze uğramış. ben kendisine bunun benim için bir sorun olmayacağını söylediysem de yine de ikna edemedim. bu arada birçok ailevi sorun yaşadım. tekrardan işsiz kaldım. şu anda yaklaşık 3-4 aydır ayrıyız. numaralarını ve her şeyini değiştirdi. şimdi ben hala onu unutabilmiş değilim. onu hala seviyorum. lütfen bana yorumlarınızla yardım edin. kendimi toparladıktan sonra tekrardan onu görmeli miyim?

 • Yazan : tremmiles - Hikaye : 3,877 kez okundu.
 • Yorum Yap
   YORUMLAR
 • 7 Yorum
 • yarnsz_adam
  24.04.2014 01:19:54

  Allah a dua et

  Canan27
  22.04.2014 00:18:25

  Bence yalan söyleyeni boşver.

  dishekimi_kenan
  16.04.2014 07:34:31

  içmektir tek çare bazen

  125seanant
  22.03.2014 02:37:30

  unut dostum unut . zorla güzellik olmaz. iki gönül bir olursa demişler. gönlü yokki gitmiş. kendine yeni bir eş ara....

  rfat
  19.03.2014 22:26:11

  Zorla güzellik olmaz. Başkasını bul ve onu unut gitsin!

  masumca42
  27.02.2014 10:30:10

  seni seviyorsa dönecek sevmiyorsa dönse bile bir değeri yok.o nedenle akışına bırak

  peri_kizim
  24.02.2014 16:33:22

  Bence ustune dusme doner birgn

  Hata : Yorum yazabilmek için üye girisi yapmalisiniz.

  Kayit Ol veya Giris Yap

  Tesekkürler : Yorumunuz yöneticilerimiz tarafindan kontrol edildikten sonra yayinlanacaktir.
   AŞAĞIDAKİ KONULAR İLGİNİZİ ÇEKER Mİ ?
 • hayat bikayemm dogru yada yanlıs yasadıklarım benı yıpratıyor 2,408 kez okundu. 2 yorum
 • Sevismek istiyorum 1,966 kez okundu. 12 yorum
 • DİYARBAKIRIN GÜZEL VE ÜZGÜN BAYANLARINI BEKLİYORUM 1,177 kez okundu. 1 yorum
 • Kocaeli ve çevresi 742 kez okundu. 0 yorum
 • sevgilim istiyor 3,234 kez okundu. 7 yorum
 • Chat & Sohbet

  Bayan24 sohbet sayfalarin da onlarca üye keyifle vakit geçiriyor, sende aramiza katilmak ister misin ?

  Sohbete giris için tiklayiniz.
  • Istatistikler
  • Toplam 140.000'den fazla üye, birbirinden güzel bölümleri ile Bayan24 hizmetiniz de.
  • Sizde aramiza katilmak ister misiniz ?
  • Hemen kayit ol
 • Bu web sitesi, 18 yasindan küçükler için sakincali olabilecek içerikler barindirir. Çikis yapmadiginiz taktirde, 18 yasindan büyük oldugunuzu beyan etmis sayilirsiniz ...

  Copyright 2009 - 2016 Bayan24.com - Her hakki saklidir.

  Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta