görüntülü sohbet
  Günün Konusu
“MOBİL ÖDEME HİZMETİ AÇILMIŞTIR.”

Mobil ödeme hizmetimiz Bayan24.com üzerinde hizmete girmiştir.Avea,Türkcell,Vodafone ile hemen VİP üyeliğniizi alın. ...

  5
 • 20.01.2017
  • İnsanlık Adına, Hissettikleriniz..
 • Küçük
 • Büyük
 • 6 Yorum
 • Konumuz ; Aşağıdaki Resim'dir.
  İnsan bazen saatlerce konuşsada, anlatamaz ya tek bir kelimenin anlatacağını, tonlarca cümlenin sonunda.. İşte bu öyle bir anlardan birtanesi. Bazen yardımlaşmak dendiğinde akla gelen başka, çıkarlar sözkonusu olduğunda başka. Hani içten bakarsın ya derinlemesine birşeye, çok şey anlatır aslında.

  Buda işte onlardan birtanesi, şimdi sıra baktığınızda sizin anladıklarınız da ?

  Aşağıdaki resimde, topluma verilen mesaj, yapılması gerekenler veya toplumumuzun yaptığı nelerdir. Bu konuda fikirlerinizi bekliyoruz.

 • 4,078 kez okundu.
 • Yorum Yap
   YORUMLAR
 • 6 Yorum
 • omegared
  29.02.2012 17:02:05

  Birbirimize hediye alacağımıza ihtiyacı olanlara alsak daha iyi olur. Ben zaten hediyeye karşıyım. İhtiyacım olmayan bir şeyi hediye ediyolar, hiç kullanamıyorum.
  Birde kendi zevklerimiz uğrana yaptıklarımız var : Hayvan beslemeye karşı olan biri değilim ama onları evimizin içine almamız ve onun bakımı için aşırıya kaçmamız beni üzüyor. "Fakirlerin çocuklarının içeceği sütü zenginlerin köpekleri içiyorsa orda hayat bitmiş demektir."

  ayse43
  25.01.2012 16:56:32

  Bir soz vardir "hazira dag dayanmaz" nerye kadar yardim edecegizki bugun goru aciriz, ama yarin unuturuz.
  Ben ce en guzel bu insanlara bir seyler degilde birseyleri ogretmek yapabilecekleri kendilerin bu durumda az da olsa kurtarabilecek veya is olanaklari yapaliacak o kadar farkli isler varki ,ama biz ne yapiyoruz yardim bizde olani eskidi veya modasi gecti diye olmiyanlara veriyoruz ne kotu ,halbuki birseyler ogretebilsek kimseleri boyle bir duruma dusmezler.AMA NERDEEEEEEEEE .......

  virgin
  25.01.2012 16:56:20

  herkes en yakınında ihtiacı olanlara yardım etse zaten sorun kalmaz..biraz empati,merhamet ve vicdan sahibi olmak yeterli..bu anlamda içim fazlasıyla rahat, keşke herkes benim kadar yakınındaki zor durumda olanlara duyarlı olsa.beni insanların imkanı varken yardım etmemesi kadar, kendisinden alt seviyede gördükleri insanlara acımasız ve tepeden bakan tavırlarıda üzüyor..

  blackforest
  25.01.2012 12:39:17

  Şu Soğuk Kış Mevsiminde Mümkün Olduğu Kadar Para Yardımı Yapamasakta Evimizde Kullanmadığımız Giymediğimiz Kışlık Kıyafet Ayakkabı Kaban Kazak Battaniye Soba Mümkün Oluyosa Eğer Yiyeyecek Yardımında Bulunmak Gerek Konuyla İlgili Bi Makale Okumuştum Orda Telefon Numaraları Vardı Evsiz Barksız Bildiğimiz Gördğmğz İnsanları Bildirmek İçin Bi Servis Yapmışlar Sıcak Bi Yuva Sıcak Bi Kap Yemek 0212 521 84 65 (İstanbul) Alo 183 Aile, Kadın, Çocuk, Özürlü ve Sosyal Hizmet Danışma Hattı ile 155 polis Hattını Ararayarak Bizde Vatandaşlık Görevimizi Yapalım...

  huga
  25.01.2012 12:36:04

  aklıma şu şarkı geldi.YAŞAMDAN ÖLÜME,BİR SOLUK YOLDA,BU İSYANLAR NİYE BU FERYAT KİME,KUŞLARIN BİLE YUVASI DALDA BU ENDİŞE NİYE,BU TELAŞ NİYE bence insanlık duruyor ama insanlar insana güvenemiyor gerçek ihdiyacı mı var yoksa dolandırıcımı ikilemine düşüyor bu da yardımlaşmaya balta vuruyor.ve insanlığı bitiriyor ama her insanda düşküne yardım etme duygusu vardır buna eminim.

  izmiralem
  25.01.2012 00:38:37

  Bence birçok kişinin yapabileceği cömertce birşey, ancak yapmadığı.. Aylık o kadar paraların boş yere, sigaraya içkiye verdiğimiz şu dönemde, kime koyar ki birilerine yardım etmek, kimi batırır en azından ? insanlar yardımlaşmaktan korkar oldu, yardımlaşmaktan utanır oldu bence, çünkü şu resimde gördüğümüz düşünceyi, sokakta yürürken yapmaktan bir çoğumuz utanırız biliyormusunuz. Başkada bir sebebi, başkada bir açıklaması olamaz bence. İnsanlığımız kendi hırslarımıza, egolarımıza, kendi prestijimize yenik düşmüş durumda..

  Hata : Yorum yazabilmek için üye girisi yapmalisiniz.

  Kayit Ol veya Giris Yap

  Tesekkürler : Yorumunuz yöneticilerimiz tarafindan kontrol edildikten sonra yayinlanacaktir.
   AŞAĞIDAKİ KONULAR İLGİNİZİ ÇEKER Mİ ?
 • Şizofrenik Düşünceler 6,002 kez okundu. 25 yorum
 • Aşk mı, Arkadaş mı ? 4,505 kez okundu. 16 yorum
 • ÜYE PROFİL RESİMLERİ HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU 9,710 kez okundu. 2 yorum
 • Bakımlı olmak konusunda beklentileriniz ? 3,239 kez okundu. 11 yorum
 • Aldığınız en farklı hediye neydi ? 3,174 kez okundu. 5 yorum
  • ekobilet
 • Chat & Sohbet

  Bayan24 sohbet sayfalarin da onlarca üye keyifle vakit geçiriyor, sende aramiza katilmak ister misin ?

  Sohbete giris için tiklayiniz.
 • Bu web sitesi, 18 yasindan küçükler için sakincali olabilecek içerikler barindirir. Çikis yapmadiginiz taktirde, 18 yasindan büyük oldugunuzu beyan etmis sayilirsiniz ...

  Copyright 2009 - 2016 Bayan24.com - Her hakki saklidir.

  Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta