görüntülü sohbet
  Günün Konusu
“MOBİL ÖDEME HİZMETİ AÇILMIŞTIR.”

Mobil ödeme hizmetimiz Bayan24.com üzerinde hizmete girmiştir.Avea,Türkcell,Vodafone ile hemen VİP üyeliğniizi alın. ...

  5
 • 20.01.2017
  • Hikaye 2313 : ALDATILMAK BENİ BİTİRDİ
 • Küçük
 • Büyük
 • 11 Yorum

   PROFİLİNE GİT

   MESAJ GÖNDER

   ARKADAŞ OLARAK EKLE

  ALDATILMAK BENİ BİTİRDİ

  Ayten,ilk aşık olduğu erkeğe babası yüzünden kavuşamadı. Evlendi, eşi tarafından aldatıldı. Üstelik kocası bir anlamda jigololuk yapıyordu. Sibel bunu öğrendiğinde hiç tereddüt etmeden ayrıldı. Ancak o olaydan sonra haytı bir türlü düzene girmedi... İstanbul'da yaşıyorum. Adım Ayten, 42 yaşındayım. İki çocuk annesiyim. Aşkı ilk kez lise yıllarında tattım. Adı Can'dı, karayağız, esmer bir delikanlıydı. Bana aşık olunca kız arkadaşını bırakmıştı. Daha lise bitmeden ailesi gelip istedi beni. Babam karşı çıktı tabii ki, daha okulum bitmemişti çünkü. Lise bitince, Can skere gitti. Bense üniversitede okuyamadım. 12 Eylül 1980 ihtilali olmuştu ve o karışık ortamda bir genç kızın eniversiteye gitmesi düşünülemezdi babam için. Sıkı bir disipline sahipti babam. Üniversiteye gidemeyince lüks bir giyim mağazasında tezgahtarlığa başladım. Fiziği dikkat çekici bir genç kızdım. Kısa sürede mağazada şefliğe kadar yükseldim.


   


  Annem, babam çalışıyordu, erkek kardeşim ise okuyordu. 20 yaşıma geldiğimde tezgahtarlığın bana göre olmadığını anladım. Biriktirebildiğim parayla İngilizce ve daktilo kurslarına gittiö. Ardından da bir hukuk bürosunda asistanlık yapmaya başladım. Can'ı hiç unutmadım Bütün o dönem içerisinde Can'ı hiç unutamadım ama aramadım da. Zaten o dönemde iletişim araçları bu kadar kolay ve yaygın değildi. Sonra Can buldu beni, evlenmek istediğini bir kez dana söyledi. Ve babam yine karşı çıktı. Bu kez gerekçesi, "Onlar zengin, biz değiliz" oldu. Ne garip, şimdiki babalar ise kızlarını hep zengin kocalara vermek istiyor. Daha sonra annemle babam ayrıldı. Annem, babamın kabalıklarına ve uguladığı şiddete daha fazla dayanamadı. Babam tüm eşyalarımızı alıp gitti.


   


  Her şeyi sıfırdan yaptık. Babam gidince Can'ı buldum tekrar. Buluşuğ ağlaştık birlikte. Evlenmişti Can. Mutlu olmadığını, eğer biraz sabırlı davranırsam eşiyle boşanıp benimle evlenebileceğini söyledi. Kabullendim önce. Beni görmek istediği zaman gidiyordum yanına. Bir gün sevişmek istediğini söyledi, "Bana ait olduğunu bilmek istiyorum" dedi. Tepkim çok sert oldu. Belki bedenimle değil ama 4 yıldır ruhumla ona aittim ben zaten. Kapıyı çarpıp çıktım, arkama bile bakmadım. Evlenmeyi tercih ettim Can'ın kalbimde açtığı yarayı iyileştirmek için kolay olmadı. Günlerce, gecelerce kendimden geçmiş bir vaziyette gözyaşı döktüm. Hiç kimseye bakamadım, kimseyle ilgilenemedim. Benim bir sevgiliye değil şefkate, ilgiye ihtiyacım vardı. Hiçbir erkekten bunu göremiyordum. Tek istedikleri seksti. Ama ben ruhumun kabul etmediği bir insanla asla birlikte olamazdım. İşte o zamanlarda İsmet çıktı karşıma. Diğer erkeklerden farklıydı. Bana bir baba şefkati ile yaklaşıyordu. Benim de aradığım buydu işte. Sakin yaradılışlı bir insandı. Ona aşık değildim ama beni koruyup kollaması çok hoşuma gidiyordu. Hiçbir zaman tam anlamıyla bir arkadaş olamadık onunla. Çünkü ismet konuşmayı pek sevmeyen bir insandı. Yine de onun evlilik teklifini kabul ettim. Böylece Can'ı tamamen silecektim. "Evli olursam, çocuk yaparsam artk Can'ı düşünemem" diyordum. Evliliğimizin ilk yılları birbirimizi tanıma süreci olarak geçti. Bu arada ben Can'ı öyle kolay kolay unutamayacağımı da anladım. Ama evliydim artık ve bunu devam ettirmeliydim.


   


  Çocuklarla mutluluk Derken kızıma hamile kaldım. Hamileliğim süresince İsmet bana karşı çok ilgili davrandı. İkimiz de heyecanlıydık. Bir süredir aramızda olmayan paylaşım hamileliğimde yeniden ortaya çıkmıştı. Artık eskisinden bile iyiydik. Ben mutluydum. Hala aşık değildim ama o benim kocamdı ve insan olarak da çok seviyordum. Kızımız doğduktan sonra da aramızdaki ilişki gayet iyiydi. Tüm bu zaman boyunca İsmet'in en ufak bir açığını bile görmedim. Benim güvenimi tam olarak kazanmıştı. Ben de zaten Can'ı yavaş yavaş unutmaya başlamıştım. Çünkü İsmet'ten gördüğüm sevgi bana onu unutturmuştu. Ben de İsmet'in bu ilgisi ve sevgisine güvenip kızım doğduktan 2 yıl sonra bir çocuk daha yapmaya karar verdim. Bu fikrimi İsmet'e açtığımda o da çok sevindi. "İnşallah oğlumuz olur" dedi. Çok geçmeden hamile kaldım. Çocuğumuzun cinsiyetini öğrendiğimizde ikimiz de seviçten havaya uçuyorduk. Çünkü oğlumuz olacaktı. Benden uzaklaşmıştı Her şey bu kadar mükemmeldi ama bilirsiniz, bir gün mutlaka bir aksilik çıkar. Derken oğluma hamile kaldım. İsmet yine içine kapanık, benimle konuşmayan, bir şey paylaşmayan biri olup çıktı. Eski hallerine dönmüştü ve bu beni çok rahatsız ediyordu. Giderek birbirimizden koptuğumuzu hissediyordum. Peki, ne olumuştu da İsmet benden uzaklaşmıştı? Bir önceki hamileliğimde üzerime titreyen o anlayışlı koca nereye gitmişti? Önceleri buna bir anlam veremiyordum. Yakın arkadaşlarımla bunu paylaştığımda birinin babna söylediği söz birden uyandırdı beni. "Kocanın hayatında başka bir kadın olabilir. Erkekler genellikl karıları hamile olduğu zaman cinsel ihtiyaçlarını başkalarıyla giderirler" demişti.


   


  Ama bizim cinsel sorunumuz yoktu ki... Fakat ya arkadaşımın söyledikleri doğruysa? İçime bir kurt düşmüştü. İsmet'e bakışım bile değişmişti. Tabii ki bunu açık açık konuşamıyordum çünkü İsmet'in tepki göstermesinden korkuyordum. Eve gelen sessiz telefonlar Bu şüpheler içinde oğlumu dünyaya getirdim. İsmet bu kez kızımızın doğduğunda olduğu kadar sevinmedi. Bu beni çok üzmüştü. Ne benimle ne de bebeğimizle ilgileniyordu. İşte tam bu sıralarda eve sessiz telefonlar gelmeye başladı. Telefonlar genellikle akşam geliyordu ve kocam açıyordu."Kim arıyor" diye sorduğumda "Bilmem. ses çıkarmıyor, sapık herhalde" deyip geçistiriyordu. Bu arada size biraz eşimin işinden bahsedeyim. Bana söylediğine göre büyük bir nakliyat firmasının genel koordinatörüydü. İhracat ithalat işleriyle uğraşıyorlardı. Eşim zaman zaman iş icabı yurt dışına çıkıyordu. Bazen bu seyehatleri 10 günü aşıyordu. Ama ben buna alışmıştım ve şikayet etmiyordum. Eşim yine yurt dışında olduğunu söylediği bir akşam telefon çaldı, bu kez ben açtım. Bir kadın "İsmet yok mu?" diye sordu. Ben de refleks olarak "Evde değil" deyince kadın telefonu yüzüme kapadı. Kadına "Siz kimsiniz, İsmet'i neden arıyorsunuz?" diye soramamıştım. Eşim her şeyi itiraf etti İsmet dönünce bu telefon konuşmasından bahsettim ona. "İsim benzerliğidir" diye geçiştirmeye çalıştı. Fakat telaşlandığını hissettim. Üzerine gittim, "Bana yalan söylüyorsun, kim di o kadın?" diye tekrar ettim. Sesimi de yüksetmiştim. Yine inkar etti ama ısrar edince dayanamadı ve gerçeği açıkladı.


   


  Kadın kendsinden 10 yaş büyüktü. Eşim o dönemde 32 yaşındaydı. İlişkileri vardı. Güya kadınla birlikte iş kuracaklardı. Kadın eşime maddi açıdan yardım edecekti. İnanamıyordum, eşim resmen parayla vücudunu satıyordu. Jigololuk yapıyordu. Bunca yıl tanıyamamıştım eşimi. "Başka kadınlar da oldu mu?" diye sordum ağlayarak. Evet, olmuştu. Bir kaç kadın daha girmişti hayatına. Bunlar da maddi durumu iyi olan kadınlardı. Demek ki eşimin evimize getirdiği para seksle elde edilen paraydı. Bu iğrençlik nedeniyle tam 5 gün boyunca kustum. Ben o adamın koynuna nasıl girmiştim? Nasıl ondan çocuk yapmıştım? Buna katlanamazdım. Hemen boşanmak için başvurdum ve 6 ay sonra ayrıldım. Çocuklarımı benden aldı Ancak eşimin eziyetleri bitmedi. Önceleri çocukları bana vermedi. Benden intikam alıyordu güya. Bense soğukkanlılığımı koruyordum. 33 yaşındaydım ve acilen iş bulmak zorundaydım. Bir ev tuttum, çok az eşya alabildim. Annem, kardeşimle yaşıyordu. Bu arada bir arkadaşım tanıdığı bir şirkette bana göre iş olduğunu söyledi. Görüşmeye gittim. Şirkletin sahibi Engin'le görüştük. Tavırları bana güven veriyordu. Herkes bilir, toplumda dul kadın olmak zordur. Bu yüzden tedirgindim. Engin'e "Çocuklarımı babalarından alabilmek için bir an önce çalışıp para kazanmalıyım" dedim. Beni işe kabul etti, çok hırslıydım. Elime aldığım her işi bitiriyordum. Bitirdiğim iş başına da prim alıyordum. Kısa sürede çok para kazanmaya başladım. Engin, "Sana hayranım mükemmel bir disiplinin var" deyip duruyordu. Derken beklediğim telefon geldi. Eşim İsmet, "Ben gidiyorum, çocukları alabilirsin" dedi. Hayatıma başkası girdi Mahkeme çocukların velayetini bana vermişti ama İsmet üzülmesin diye polis zoruyla almamıştım çocuklarımı. Bir gün pes edip bana vereceğini biliyordum. Zamanı gelmişti. Gidip aldım çocuklarımı. 1 yıldır görmemiştim onları. 2 gün hiç uyumadan seyrettim onları. Bu duruma Engin'de sevinmişti. Bir gün, "Çocuklarını görebilir miyim?" dedi. Ben de eve davet ettim onu. Engin boşanmış bir insandı. Eşi tarafından aldatılmıştı. "Kızgınım ama ona kin beslemiyorum" derdi. Şefkatliydi, sevecendi. Sonra sevgili olduk Engin'le. Bir an önce evlenmek istiyordu. Ama ben buna hazır değildim. Engin annesiyle yaşıyordu.


   


  Ben de çocuklarımla. Ne o bana gelebiliyordu ne ben ona gidebiliyordum. Otellerde sevişiyorduk. Buna sinirleniyor, "Neden biz kendi evimizde değiliz" diye bağırıyordu. Sonuç olarak daha rahat buluşabilmemiz için benim evime çok yakın bir daire tuttu Engin. Benim gözümse çocuklarımdan başkasını görmüyordu. Babalarının en ufak bir maddi katkısı yoktu. Engin'in tersliklerine, hırçınlıklarına aldırmadan deli gibi çalışıyordum. Engin, beni hala eski eşime aşık olmakla suçluyordu. Sevişirken canımı yakıyordu artık. Eski eşim ortaya çıktı Bu arada babam çok hastalandı. Kanserdi ve ölmek üzereydi. Doktorlar "Alıp evine götürün, rahat ölsün" diyordu. Babamın yıllardır yalnız yaşadığı ev çok bakımsızdı oraya götüremezdim. Benim evimde ise yıllar önce ayrıldığı annem vardı, hiç olmazdı. Bunun üzerine Engin'in tuttuğu o eve götürdüm babamı. Engin'i babama "Evleneceğim erkek" diye tanıştırdım. Engin'in evinde olmaktan huzursuzdum. Sonunda annem "Kızım al gel babanı buraya" dedi. Ve babam 20 gün sonra annemin kollarında son nefesini verdi. Bu arada eski eşim İsmet de tatil için Türkiye'ye gelmişti. İsmet yeniden birlikte olmamızı istiyordu. "Çocukları da al gel yeniden başlayalım her şeye " diyordu. Bir gece bende kaldı ve seviştik onunla. Sevişme sırasında "Korunuyor musun?" diye sordu bana. "Hayır" diye cevap verince geri çekildi ve dışarıya boşaldı. Beni dünyalar kadar sevdiğini söyleyen adam spermlerini rahmime değil, yok olup gidecekleri yere bırakmıştı.O rahatlamıştı ama ben hiçbir şey hissetmiyordum.


   


  Sonraki günlerde reddettim İsmet'i. Bir daha da hiç görüşmedik. Acımasızca dövdü beni Babamın kalan eşyalarını almak için Engin'in evine uğradım bir akşam. Kapıyı çaldım, içeriden bir kadın sesi geldi. Hemen ayrıldım kapıdan. Bunu bahane edip nihayet Engin'den kurtulabilecektim. Ama ertesi gün masamda bir gül buldum. "Hiçbir şey anladığın gibi değil, akşam gel konuşalım" yazıyordu. Gidip dinledim Engin'i. Güya aynı sokaktan komşusu olan genç bir kadın eşi tarafından dövülüp sokağa atılmıştı. "Engin" dedim, "Anlattıklarına inanmam ya da inanmamam değil öneli olan. Ben sana kızgın değilim. İstediğini yaşama hakkın var..." Bunu söyleyince delirdi. "Sen bana aşık değilsin ve kalbinde eski kocan var değil mi?" dedi. "Hayır eski kocama değil başka bir erkeğe aşığım" diye cevap verdim. Çıldırdı. Acımasızca vurmaya başladı. Kaçtım o evden. İki sokak ötedeki evime yürürken ağzımdan kan geliyordu. Ertesi gün uzaklaştım İstanbul'dan. Aldatılmanın hayatımı nasıl mahfettiğini anlatmaya çalıştım size. Yazarken kolay ama bunları yaşarken neler hissettiğimi yeterince yansıtamadığımı sanıyorum. Yine de hayata umutla bakıyorum. Bir gün ben de mutlu olacağım.

 • Yayınlanma tarihi: 2017-10-06 19:43:01 Yazan : AYTENBALLI - Hikaye : 26,124 kez okundu.
 • Yorum Yap
   YORUMLAR
 • 11 Yorum
 • Yusufarslan
  02.11.2017 21:16:03

  merhaba gizlilik içerisinde tanışalım isterim 180 boy 80 kilo fiitim ve yakışıklı bir fiziğe sahibimdir doğrusu daha çok gökhan özene benzetirler facebook ekleyin resimlerimi göreceksinizdir https://www.facebook.com/bayraktar5869

  jwfx3
  27.10.2017 14:00:29

  jwfx33@hotmail.com ekleyin kıxlar

  alpturk42
  19.10.2017 20:44:09

  Mrn ben alp yas 40 evliyim beni boyle kabullenecek bir bayanla gizlilik icinde gorusmek istiyorum guvenilir biriyim sirdasim sakarya civarindan bayanlar bekliyorum sifirbesyuzotuz ucyuzyetmisuc otuzuc onbir yada beyazdunya5461@gmail.com meil atabilirsiniz....

  mamuli62
  16.10.2017 22:57:17

  42 yaşındasın ve 12 eylül 1980 darbesinde üniversite kazandın baban okutmadı hemi:)))) 4 yaşındayken nasıl göndersin adam seni üniversiteye süpersin valla bari hayal dünyanı yazıyon biraz mantıklı at ayten hnm
  bu arkadaşa aynen katılıyorum insan biraz olsun matematikten anlamalı

  OzgurBay
  12.10.2017 12:30:37

  Öncelik seks değil sevgidir. Sevgi olunca seks de, aşk da, herşey de tavan yapar.

  selin87
  09.10.2017 17:35:00

  İlk evlendiğimde benimde kocam beni aldatıyordu ama 11 yıllık evliliğimiz var... Senin hayatını aldığın kararlar bitirmiş.

  blueapple
  08.10.2017 02:10:58

  Seksin yerinin ne önemi var ki sevişmek heryerde tatlıdır hele birde susamış işe

  blueapple
  07.10.2017 16:01:58

  Hayat tecrubedir tecrubedir yenen kadınların topla midir ümit güzel şey her şeye rağmen

  han
  07.10.2017 09:04:31

  Çok geçmiş olsun.vok üzüldüm bu kadar azimli kadınların böyle kullanılmaları iyi duyunca okuyunca sinir oluyorum kendimde size benzer bir hayat yaşıyorum.be bende pes etmiyorum.dilerim mükemmel bir hayatınız ölünün yakın zamanda

  aayigit
  07.10.2017 00:04:30

  42 yaşındasın ve 12 eylül 1980 darbesinde üniversite kazandın baban okutmadı hemi:)))) 4 yaşındayken nasıl göndersin adam seni üniversiteye süpersin valla bari hayal dünyanı yazıyon biraz mantıklı at ayten hnm

  FEROMON-MAD
  06.10.2017 22:55:53

  Çok üzücü bir hikaye.Seninde söylediğin gibi İnşallah bir gün karşına sevebileceğin vede çok sevileceğin birisi çıkarda mutlu olursun.

  Hata : Yorum yazabilmek için üye girisi yapmalisiniz.

  Kayit Ol veya Giris Yap

  Tesekkürler : Yorumunuz yöneticilerimiz tarafindan kontrol edildikten sonra yayinlanacaktir.
   AŞAĞIDAKİ KONULAR İLGİNİZİ ÇEKER Mİ ?
 • Babasına Yakalandık ! 432,160 kez okundu. 86 yorum
 • Gözlerimiz İle Konuşuyorduk ... 199,526 kez okundu. 73 yorum
 • Kimse Eşini Aldatmak İstemez, Aldatıyorsa Sebebi Yine Eştir 258,273 kez okundu. 98 yorum
 • İftiraya Uğradım .. 127,344 kez okundu. 54 yorum
 • Film merakı 254,483 kez okundu. 35 yorum
  • ekobilet
 • Chat & Sohbet

  Bayan24 sohbet sayfalarin da onlarca üye keyifle vakit geçiriyor, sende aramiza katilmak ister misin ?

  Sohbete giris için tiklayiniz.
 • Bu web sitesi, 18 yasindan küçükler için sakincali olabilecek içerikler barindirir. Çikis yapmadiginiz taktirde, 18 yasindan büyük oldugunuzu beyan etmis sayilirsiniz ...

  Copyright 2009 - 2016 Bayan24.com - Her hakki saklidir.

  Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta