görüntülü sohbet
  Günün Konusu
“MOBİL ÖDEME HİZMETİ AÇILMIŞTIR.”

Mobil ödeme hizmetimiz Bayan24.com üzerinde hizmete girmiştir.Avea,Türkcell,Vodafone ile hemen VİP üyeliğniizi alın. ...

  5
 • 20.01.2017
  • Hikaye 2913 : yasemin
 • Küçük
 • Büyük
 • 0 Yorum

   PROFİLİNE GİT

   MESAJ GÖNDER

   ARKADAŞ OLARAK EKLE

  Liseden 2 arkadaşım evlenmişti. Kızın adı yasemin erkeğin adı Mehmet ti. Bunlarla uzun zaman haber alamamıştım. Aradan neredeyse 15 yıl geçmiş ve bu ikisi evlenmiş, 1 kız 1 erkek çocukları olmuştu. Mehmet işi gereği çok il dışına çıkıyor, Yasemin ise bazen haftada 2-3 gün nöbete kalıyordu. Yasemin hemşire idi. Mehmet’le yıllar sonra facebook sayesinde haberleşmeye başladım. Dolayısıyla yasemin ile de konuşuyorduk. Yasemin 1.75 boyunda gerçek sarışın düzgün fiziği olan bir kızdı. Bir akşam saat 11 civarı evde oturmuş maç seyrediyordum. Eşim ve çocuklar maçtan sıkılıp uyumuşlardı. Yasemin aradı sesi ağlamaklı Mehmet’ten dert yanıyordu. En son Mehmet ile 6 aydır sevişmediğini resmen yandığını söyledi bu duruma ben ne yapabilirim dedim. Aramızda nereden baksan 1000 km. vardı. Yasemin bana istersen çok şey yapabilirsin dedi. Bende Mehmet’le konuşabilirim dedim. Yasemin artık o tren kaçtı. Ağzından sır çıkmayacak beni başka türlü görmeyecek bir tek sen varsın dedi. Bende sağ ol ama nasıl olacak bu iş hem arkadaşımla evlisin hem de çok uzaktasın dedim. Yasemin sen bana yok deme ben her şeyi hallederim dedi. Ben resmen 2 arada kalmıştım. Yaseminle birlikte olsam Mehmet öğrense ne yapacaktım.


   


  Ama yaseminde güzel kadındı. Kendi gelene yok da denmez. Yasemine ortama göre bakarız dedim. Cuma günü öğleden sonra beni tekrar aradı. 13 uçağıyla oraya geliyorum dedi. Ciddi misin şaka yapma dediğimde bana biletinin resmini attı. Ciddi ciddi geliyordu. Amacı da yalnızca sevişmekti. 2 gün burada kalacaktı. Dönüş biletini de almıştı. Bende bir otelden 2 gece yer ayırttım adına eşime de Mehmet geliyor belki onun işi için il dışına çıkabilirim dedim. Eşim de tamam dedi. Saat 15 civarı uçağı indi yaklaşık 20 yıl sonra yasemini görmek beni heyecanlandırmıştı. Hala güzeldi 2 çocuğa rağmen dal gibiydi. Küçük bir valizi vardı hoş geldin filan dan sonra arabaya binip otele gittik. Yasemin bir duş aldı. Havluyla yanıma geldi bana nasıl göründüğünü sordu. Harikasın deyince ki gerçekten öyleydi. Havluyu yere attı. Çıplak kalmıştı. Yasemine bende bir duş alsam iyi olacak dedim. Olur dedi ve 3 dakikada duşumu aldım. Yasemin yatakta uzanmış müzik dinliyordu. Bende havluyla yanına gittim. Yasemin yatağın kenarına doğru çekildi bende yanına uzandım. Yasemin gerçekten 6 aydır ilişkiye girmedin mi Mehmet ten başkasına da vermedin yani dedim. Hayır dedi. Seninle konuşmaya başladıktan sonra yalnızca seninle olmak istedim. Dedi. Yasemine döndüm sanki intikam alacaksın gibi dedim. Evet dedi. Beni sikmeyen kocamın arkadaşının sikmesini hayal ettim. Dedi. Ve başını göğsüme yasladı. Kokusu, sıcaklığı çok farklıydı. Elini havlunun içine soktu ve sikimi ellemeye başladı. Bende onun memelerini okşamak isteyince bana sen dokunma ben özlemimi alacağım dedi. Bende ellerimi yana açtım. Kontrolü yasemine bıraktım. Oldukça nazik bir şekilde bana dokunuyordu. O da sanki biraz tedirgindi. Yaseminin başını bana çevirdim hiçbir şey yapmak zorunda değilsin dedim. O da bana kendisini güzel bulup bulmadığımı sordu. Sen lisede de güzeldin şimdide güzelsin sanki yıllara meydan okumuşsun hatta her erkeğin isteyebileceği bir kadınsın dedim. Bana sağ ol dedi ve başını çevirdi. Sikimi eline alıp okşamaya başladı. Yaseminin vücudu alev gibi yanıyordu. Sikimi okşayıp duruyordu.


   


  Başını bana çevirdi ve öpüşmeye başladık. Yasemin sikimi sıkı sıkı tutmuş bırakmıyordu. Sonra başını sikime doğru götürüp küçük öpücükler kondurmaya başladı. Bende memelerini okşuyordum. Sonra memelerinden elimi kalçasına götürdüm ve ellemeye başladım. Yaseminde bu arada ağzına sokup emmeye başladı. Elimi arkasından amına doğru götürdüm. Yasemin sağ bacağını biraz havaya kaldırdı. amıyla daha rahat oynuyordum. Parmağımı sokup kenarlarını okşuyordum. Yasemin sikimi ağzında tutmuş kımıldamıyordu. Yaseminin kalçasından tutup başımın hizasına getirdim ve amını yalamaya başladım. Yaseminin suyu neredeyse çeşme gibi akıyordu. Sikimi alabildiği kadarını ağzına alıp emiyordu. Yasemin birden kendini yatağa attı bende üzerine çıktım bacaklarının arasına girdim. Yasemin öne doğru eğilip sikimi yakaladı ve amına sürtmeye başladı. Başını içine aldı. Ayaklarını belime sardı ve sikimin hepsini içine aldı. Amı daracıktı gerçekten sikilmemişti uzun zamandır. Tamamı içindeyken ileri geri yapmamı istemedi içimde öyle kalsın biraz dedi. Ben sikimi bastırıyordum o da amını bastırıyordu. Titreyerek boşaldı boşalınca bacaklarını belimden çözdü bacaklarını açabildiği kadar açtı. Bende sikimi çıkarıp amına eğilip tekrar yalamaya başladım. Yasemin konuşamıyordu. Dilimi girdiği kadar amına sokuyordum. Yasemin öyle bir zevk alıyordu ki saçlarımdan tutup kendine doğru çekti. Sikimi elime alıp amına tekrar soktum. Dudaklarına yapıştım. Biryandan öpüyordum biryandan da pompalıyordum. Bazen dudakları dudaklarımdan kurtuluyordu. Ama hemen gene yapışıyordu. Artık benimde dayanacak halim kalmamıştı. Sikimi amına bastıra bastır boşaldım. Boşalmam bitince yaseminin yanına uzandım. Yasemine döndüm rahatladın mı dedim. O da şimdilik evet dedi. Duş alıp yemeğe gidelim dedi. Olur dedim. Ne yasemin kalkmaya nede benim kalkmaya halim yoktu. Yarım saate kadar o şekilde yatakta konuştuk. Yasemin kalkalım artık çok acıktım dedi. Haklıydı kadın ben kalktım duşa girdim. Saçımı şampuanlarken yasemin geldi ve o saçlarımı yıkamaya başladı.


   


  Duruladı. Suyu kapattı ve eğilip sikimi yalamaya başladı. O kadar güzel yalıyordu ki kaldırmıştı sikimi bana arkasını döndü amına girdim yine hiç hayal bile edemeyeceğim bir kadınla aynı odada aynı yatakta duşta sevişiyordum. Yasemin öne doğru hareket edince sikim amından çıktı. Eline şampuan döktü ve sikime sürmeye başladı. Tekrar arkasını döndü sikimi eline alıp arkasına sürtmeye başladı. Yasemin arkasından girmemi istiyordu bende istiyordum tabi ki. Yasemin bastıra bastıra başını sokmuştu. Daha önce yediği belliydi. Sikimin başı içine alınca kollarını duvara dayadı ve yavaş yavaş götünü bastırarak içine almaya çalışıyordu. Bende belinden tutup kendime doğru çekince yarısından fazlası gömülmüştü. Yasemin hareketsiz duruyordu. Ben biraz daha kendime çekince taşaklarım yapışmıştı. Yasemin bir süre sabit bekledi. Ben sikimi yavaş yavaş ileri geri yapıyordum. Bir elimle belinden diğer elimle memesini tutmuş okşuyordum. Yasemin memesini tuttuğum elimi ağzına götürüp parmaklarımı yalamaya başlamıştı. Bu beni daha da tahrik etmişti. Artık sikimi hızlı hızlı sokup çıkarıyordum. Elimi ağzından çıkarıp iki elimle belinden tutup pompalıyordum. Arkasına boşalmaya başladım. Yasemin bana döndü eğildi ve sikimi öpmeye yalamaya başladı. Bütün dölleri temizlemişti. Ayağa kalktı yüzünde değişik bir mutluluk vardı. Bana şimdi rahatladım dedi. Beraber duşumuzu aldık ve yemeğe gittik. Yemekteyken Mehmet aradı ne yapıyorsun diye yaseminde ne yapalım şu an yemek yiyoruz dedi. Yemekten sonra bir künefeciye gittik. Sonra tekrar otele döndük. Yasemin otelde bar var mı diye sordu. Bende var dedim. Küçük valizini açtı kırmızı etek ve ceket çıkardı içine de siyah body çıkardı bana gösterdi güzel mi dedi. Bende giyin üzerinde bakayım dedim. Yasemin giyindi tam bir ateş parçasına dönmüştü. Yasemin sen bunu giyersen oda önünde kuyruk oluşur dedim. Güldü artık bahtımızda ne varsa o çıkar dedi. Yasemin ile bar katına çıkmak için asansöre bindik. 2 kat çıkınca asansör durdu ve 4 kişi daha bindi ben yasemini kendime doğru çektim asansöre binenler gözlerini alamıyordu yaseminden. Yasemini kendime doğru çekerek koruma altına aldım. Bar katında asnsör boşaldı. Yasemin cam kenarında bir masayı seçti. Hafif loş ışık altında sarı saçları kırmızı kıyafetiyle oldukça çekici bir haldeydi. Gerçekten güzel kadındı. Ve onu sikmiş olmanın verdiği haz ile sahiplenmiştim.


   


  Yüzüne baktıkça tekrar sikme ihtiyacı duyuyordum. Mehmet’e de şaşıyordum resmen yıllarca peşinden koştuğun kadını ilgisiz bırakmanın ne demek olduğunu öğrenmesi gerekiyordu. garson geldi şarap istedik. Canlı müzikte fena değildi. Halk müziği söylüyorlardı. 8-10 masa doluydu ara ara dönüp bize bakıyorlardı. Bakışlar alkolünde etkisiyle uzamaya başlamıştı. Açık söyleyeyim yasemin başkasının masasında otursa bende bakardım. İlk kadehlerimizi bitirdik garson geldi bardakları değiştirip tekrar doldurdu. O sırada bir arkadaşım fazla samimi olmadığım biri yanımızdan geçerken afiyet olsun dedi. Bende teşekkür ettim size de dedim. Geçip kendi yerlerine oturdular onlarda 2 kişiydiler. Yasemin kim olduğunu sordu. Bende arkadaşın adının Yusuf olduğunu doktor olduğunu filan söyledim. Yaseminle bazen liseden hocalardan filan bahsedip gülüyorduk. Yusuf bize meyve göndermişti kabul edip bizde onlara bir şey gönderdik. Yasemin ara sıra kaçamak Yusuf’un masasına doğru bakıyordu. Ben bu duruma itiraz edemezdim. Sonuçta karım değil buraya gelişi tamamen cinsellik olan kadına engel de olamazdım. Yasemin lavaboya gitmek istedi garson yolu gösterdi. Bende yasemine takıldım, dikkat et dedim. Yasemin neye dikkat edeyim dedi. Bende herkese dedim. Güldü. Yasemin gözden kaybolunca Yusuf ta lavaboya doğru gitti. Ben Bir şeylerden şüphelendim ama pekte oralı olmadım. Yasemin masaya geldi arkasından Yusuf geçerken tekrar selam verdi. Bende istersen otur dedim. Yusuf bu duruma balıklama atladı. Üçümüz sohbet etmeye başladık fıkra filan hemşire doktor olayları filan Yusuf arkadaşını yalnız bırakmamak için müsaade istedi kalktı. Toplamda ikişer kadeh içmiştik yasemin hafif çakırkeyif olmuştu. Yasemine odaya gidelim dedim. odadan içeri girince yasemini duvara yasladım. Dudaklarından boynundan öpmeye başladım. Ceketini çıkardım body nin altından elimi sokup memelerini ellemeye avuçlamaya başladım . body i yukarı boynuna kadar sıyırdım. Eğilip memelerini emmeye başladım. Yasemin ise saçlarımla oynuyor ellerini vücudumda gezdiriyordu.


   


  Dudaklarına tekrar yapıştım. Dilimi ağzına soktum emiyordu bu arada gömleğimi soymaya çalışıyordu. Biraz kenara çekildim ben onu o da beni soymaya başladık ikimizde çıplak kalmıştık. Yasemine tekrar yapıştım her yerini öpüyor yalıyordum. Belinden tutup tuvale masasına oturttum ayaklarını yukarı doğru kaldırıp sikimi amına yerleştirdim. Yasemin kalçalarımdan tutup kendine doğru çekiyordu. Sikimin tamamı yaseminin içindeydi. Yasemin bacaklarını belime sardı masanın üstünden alıp yatağa götürdüm. Yatağa yatırırken sikim içinden çıktı yasemin aceleyle eline alıp içine yerleştirdi. Tam anlamıyla yapışmıştık sikim amında kımıldamadan duruyordu. Yaseminin bacaklarını açtım ve pompalamaya başladım. Yaseminin karnı inip kalkıyordu sanki içinden çıkmamı hiç istemiyordu. Yasemin bana alta geç dedi. sikimi çıkarmadan döndük ve bu sefer ben altta yasemin üstteydi. Yasemin kalçasını yukarı doğru kaldırıyor tam başına gelince tekrar tamamını içine alıyordu. Yasemin kasılmaya başladı sikim sanki mengenedeymiş gibi sıkılıyordu. Birden bire tamamen gevşedi. Bu sefer yine altıma aldım . hızlı hızlı sokup çıkarıyordum o kadar suyu akmıştı ki şlap şlap ses çıkıyordu. 1-2 dakika daha pompaladım ve bende boşalmaya başladım. Yasemin öne doğru eğilerek sikimin başı içinde tüm dölleri sağıyordu amına doğru. sikimi amından çıkardım yanına uzandım. Yasemin kalkmak istedi bu sefere ben bırakmadım . birbirimize sarılarak uyumuşuz. Sabah 7 civarıydı uyandım tuvalete gittim. Döndüğümde hala uyuyordu. Yavaşça yanına girdim. Arkasını döndü uykusunda bende beline sarıldım tabi ister istemez sikim tenine değiyordu. Yasemine sarılınca sıcak olmuştu ve nevresimi üzerinden atmıştı bende onu seyrettim biraz sikim sertleşmişti. Ayağa kalktım yatağın diğer terafına gittim.


   


  Eğilip sikimi dudaklarına sürmeye başladım o an uyandı ağzını biraz açıp beklemeye başladı. bende sikimi dudaklarına, yanaklarına sürüyordum. Yasemin kahvaltı yerine bunu mu yedireceksin dedi. bende sen bunun için buraya gelmedin mi dedim. yasemin evet bunun için geldim dedi. ve eline alıp emmeye başladı. 2-3 dakika kadar emdi . yatağa yatırdım. Krem var mı dedim çantamda var dedi. kalktı kremi verdi. Yasemini domalttım önce sikime sonra arka deliğine sürdüm. Sürerken orta parmağımı arkasına sokup hafif açtım yasemin kalçasını bana doğru iteledi. Bende sikimi elime alıp deliğine milim milim sokmaya başladım. Başı girince belinden tutup hepsini soktum. Yasemin yan dönmüş eliyle destek yapıp git-gel yapmamı engelliyordu.


   


  Bende yavaş yavaş iteliyor çekiyordum. Yasemin alışınca ellerini çekti ve pompalamaya başladım. Hızlı hızlı girip çıkıyordum artık dayanamadım ve arkasaına boşalmaya başladım. Sikimi çıkarınca arkası kızarmıştı yüzüstü yatağa uzandı. Bu sefer çok acıdı dedi. zevk aldın mı dedim. evet dedi. kalkıp duş aldık üstümüzü giyindik ve bir kahvaltıcıya gittik. Kahvaltıcıda Mehmet aradı ne yapıyorsun diye yaseminde uyandım hakan karmını doyuruyor dedi. afiyet olsun dedi kapattı. Yasemin salak yalnızca karnımımı doyurdu.dedi ve gülmeye başladı. birden yüzünde acı oldu ne oldu dedim. gülünce arkam acıdı.  gün boyunca yasemin ile gezdik, yemek yedik seviştik. Pazar günü öğleden sonra uçağına bindi ve evine gitti. Aradan 3 gün sonra Mehmet beni aradı. İşlerimin arasında yaseminle ilgilendiğim için teşekkür etti. Güleyimmi ağlayayımmı bilemedim. 1 hafta yasemini hiç aramadım. Gideli 10 gün olmuştu. Yasemin aradı. Haftasonu annem hasta olacakmış. Dedi. tamam bekliyorum dedim. o gelişini sonra anlatacağım. Bu arada yazışmak ve tanışmak isteyen bayanlar için mail adresim hakan_12133@hotmail.com

 • Yazan : hakanglr - Hikaye : 14,020 kez okundu.
 • Yorum Yap
   YORUMLAR
 • 0 Yorum
 • Konuya ait kayitli yorum bulunamadi, ilk olabilirsin.
  Hata : Yorum yazabilmek için üye girisi yapmalisiniz.

  Kayit Ol veya Giris Yap

  Tesekkürler : Yorumunuz yöneticilerimiz tarafindan kontrol edildikten sonra yayinlanacaktir.
   AŞAĞIDAKİ KONULAR İLGİNİZİ ÇEKER Mİ ?
 • Yeni Eleman Merve ... 123,573 kez okundu. 10 yorum
 • Baldızım büşra 250,155 kez okundu. 31 yorum
 • Sadece fantazi istiyorduk 108,328 kez okundu. 15 yorum
 • Eşleri Değiştirdik 237,722 kez okundu. 49 yorum
 • Bu sitenin faydaları 47,268 kez okundu. 21 yorum
  • ekobilet
 • Chat & Sohbet

  Bayan24 sohbet sayfalarin da onlarca üye keyifle vakit geçiriyor, sende aramiza katilmak ister misin ?

  Sohbete giris için tiklayiniz.
 • Bu web sitesi, 18 yasindan küçükler için sakincali olabilecek içerikler barindirir. Çikis yapmadiginiz taktirde, 18 yasindan büyük oldugunuzu beyan etmis sayilirsiniz ...

  Copyright 2009 - 2016 Bayan24.com - Her hakki saklidir.

  Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta