görüntülü sohbet
  Günün Konusu
“MOBİL ÖDEME HİZMETİ AÇILMIŞTIR.”

Mobil ödeme hizmetimiz Bayan24.com üzerinde hizmete girmiştir.Avea,Türkcell,Vodafone ile hemen VİP üyeliğniizi alın. ...

  5
 • 20.01.2017
  • Hikaye 2914 : alt komşum elif
 • Küçük
 • Büyük
 • 1 Yorum

   PROFİLİNE GİT

   MESAJ GÖNDER

   ARKADAŞ OLARAK EKLE

  Bundan 4 yıl önce alt komşumuz taşındı sessiz, kendi halinde karı koca, çocukları büyütmüş kendi başlarına yaşıyorlardı. Onların yerine 2 çocuklu 5-6 yıllık evli bir çift taşındı. Adam kelimenin tam anlamıyla mal, kadın orta boylu kara kaşlı kara gözlü ama sarı boyalı saçları vardı. Adam haftanın 3-4 günü evde kalmaz. Bir inşaat firmasında çalışıyormuş. Karısı da çocukları uyuttuktan sonra gece yarısı 2-3 e kadar temizlik yapıyor. Evdeki eşyaların sürekli yerini değiştiriyor. Epey gürültü çıkarıyordu. Bir sabah işe giderken kadında (adı elif olsun) kapının önüne çöpleri koyuyordu. Bende onun da duyabileceği şekilde amına koyduğumun karısı sabaha kadar gürültü yaptı uyutmadı diye söylendim. Başını kaldırdı bana mı söylüyordun dedi. Bende evet dedim. Yaptığın gürültü nedeniyle uyutmadın beni dedim. Bana iyi o zaman dedi kapıyı kapattı. Ertesi gün kocası gelmiş ben inerken kocasıda dışarı çıkıyordu.


   


  Ben bir şey söylemeden geçerken gözüm kapıya kaydı. Askılı sarı bir tişört ve mavi kısa bir şort vardı. Bana bakarak kapıdan çıktı kocasını öptü. Bende yoluma devam ettim. O akşam aşağıda kavga sesleri yükselmeye başladı. Anladığım kadarıyla kadın telefon istiyor. Adamda geçiştirmeye çalışıyordu. Adam gece 11 civarıydı. Kapıyı çarptı gitti. Sonradan öğrendiğime göre şantiyeye gitmiş. Sabahı ben işe giderken elif yine kapıya bir şeyler koyuyordu. Yine aynı kıyafet vardı üzerinde. Ben gözlerimi dikerek yanından geçerken. Ya pardon dün akşamda biraz gürültü yaptık umarım uyumuşsundur dedi. Yok, uyumadım gözlerimi bile kırpmadım dedim. Neden dedi. Ben o sırada göğüs çatalına bakıyordum. Elif eliyle göğüslerini kapattı ve içeri gitti. Kapı aralık kalmıştı. Bende yoluma devam ettim. O gece karımla uzun bir seks yaptık yatağı çok sallayarak ses çıkarttım. Sabahı işe giderken kapıyı açmadı. O gün akşam karımla tekrar birlikte oldum.


   


  Yine yataktan çok ses çıktı. Perşembe sabahıydı. Aşağı inerken kapı aralıklı duruyordu. Elif birden kapıyı tam açtı dışarı bir şeyler koydu. Bu sefer ya kusura bakma 2 gece biraz gürültü yaptık umarım uyumuşsundur. Rahatsız etmemişimdir dedim. Yatağı bana gıcıklığına mı salladın yoksa gerçek miydi? Bende gerçek dedim. Bazı geceler geciktirici sıkarım. O iki gecede sıkmıştım. Elif bana döndü yemin eder misin dedi. Bende istersen çık eşime sor dedim. Bana terbiyesiz adam benimle dalga geçiyor utanmadan dedi. İçeri girdi ama kapıyı kapatmadı. Bende kapıyı tıklattım. Kapının aralığından baktı. İçeri almayacak mısın dedim. Alamam şu an çocuklar her an uyanır dedi. Bende kapının önünde durayım uyandıkları gibi dışarı çıkarım. Dedim. Kapıyı açtı iyice ve içeri girdim. Sana bir şey soracağım dedim elife sor dedi en son ne zaman sikildin dedim. Terbiyesiz öyle bir şeyi nasıl sorarsın dedi. Ben başından tutup öpmeye başladım. Ben öpüyordum elif duruyordu. Tişörtünü yukarı kaldırdım memelerini sıkmaya başladım. Elif karşılık vermeye başladı. Bende cesaret alarak elimi eşofmanın içine soktum amını okşamaya başladım. Külotu su içindeydi. Kendini kenara çekti bekle dedi. Yatak odasına gitti etek giyip gelmişti. Tekrar öpüşmeye başladık. Eteğini yukarı sıyırınca elim amına değdi külotu çıkarmıştı. Bende amını parmaklamaya başladım.


   


  Elif pantolonun üzerinden sikimi okşuyordu. Ben kemeri, fermuarı açtım külot ile birlikte yarıya kadar sıyırdım. Elifi ters çevirdim. Sırtı bana dönüktü öne doğru eğdim. Sikimi elime alıp amına sürtmeye başladım. Elif yan döndü sikimi elimden alıp kendisi tuttu ve amına sokmaya başladı. Ben duvara yaslanmış elif git gel yapıyordu. Amı yanıyordu. Sikim sanki presteydi. Ben dayanamıyorum boşalacağım dedim. Elif içime boşal dedi. Emin misin dedim. Evet, sabah uyanınca hap içmiştim dedi. Ben elifin belinden tutup hızlandım ve boşalmaya başladım. Elifin yüzünü bana çevirdim. Başından tutup sikime kadar eğdim. Ve ağzına soktum sikimi, döllerimi yalattım. Doğruldu yüzünü ekşitmişti. Ne oldu dedim. İlk defa döl yaladım dedi. Bende güzel o zaman dedim. Bana hadi git artık dedi. Tamam dedim. Kapıyı araladım kimse yoktu tam çıkacakken kolumdan tutup içeri soktu yarın daha erken çık dedi. Bende sabah 7 de hazır ol dedim. O gece erkenden yattım. Sabah 6 da uyanmıştım. Banyo yaptım. Biraz bir şeyler atıştırdım. Eşime arabayı almayacağım dedim. Tamam dedi. Ve saat 7 olmuştu. Elif kapısı aralık bir şekilde bekliyordu. İçeri girdim elimden tutup oturma odasına götürdü. Çocuklar uyanmasın dedim. Merak etme kaynanama götürdüm bıraktım. Hastaneye gideceğim çocuklar sizde kalsın işim bitince gelip alırım demiş. Mutfağa gitti ve eşini aradı durumu anlattı hastaneye gideceğim filan diye sesi geliyordu. Elinde 2 fincan ile geldi kahveleri içtik. Elif hemen geliyorum dedi. Ve yatak odasına gitti. Pembe bir gecelik giyinmiş geldi 2-3 adım yakınımda bana kendisini seyrettiriyordu. Nasılım. Güzel miyim diye soruyordu. Bende gaza gelsin diye harikasın çok güzelsin filan diyordum. Ayağa kalktım elifin elinden tutup dörderdim. Harika vücudun var genç kız gibisin filan diyordum. Elifi kendime çektim ve öpmeye başladım. Geceliğini soymadan memelerini ellemeye okşamaya başladım. Elif pantolonumu çıkarmaya çalışıyordu beraber çıkardık külotumu da çıkardı ve sikimi eline aldı. Ben koltuğa oturdum. Elifi diz çöktürdüm ve sikimi eline verdim. Eliyle oynamaya başladı. Elifin başına sikime doğru çektim. Sikimi elime aldım ve yüzüne dudaklarına sürmeye başladım. Elife daha önce yarak yalamadın mı diye sordum.


   


  Hayır dedi. Peki, kocan ne yapıyor diye sordum. Pijama veya geceliğimi belime kadar soyar siker işi bitince döner uyur. Bu geceliği bile ilk defa giyiyorum dedi. Peki, arkadan hiç siktimi veya siktirdin mi dedim. Orasına bir şey girmedi dedi. Bende ama bugün girecek dedim. Hayır, olmaz dedi. Peki dedim uzatmanın anlamı yoktu. Öküzün altından kızı almıştım. Her şeyin zamanı var dedim. Sikimi ağzına sürtmeye devam ettim. Elif ağzına aldı acemice yalıyordu ama yalıyordu. Elifin ağzından sikimi çekip yere uzandım. Elifi üstüme çektim 69 pozisyonuna başlamıştık. Elifin ipkinisini kenara çektim ve yalamaya başladım biryandan da elifin ağzına sikimi sokmaya çalışıyordum. Elif resmen kımıldamıyor kaskatı bir şekilde duruyordu, ama amından sular oluk gibi akıyordu. Başımı bacaklarının arasında sıkmaya başladı. Ve boşaldı üzerimde yığıldı kaldı ben tekrar amını yalamaya başladım elif amını çekmeye çalışıyordu. Bende beline sarıldım ve amını götünü yalamaya devam ettim. Elif sikimi ağzına alıp öylece tutuyordu. Elifi üzerimden atıp üstüne çıktım. Bacaklarının arasına girdim sikimi elime alıp amına sokmaya başladım. Elifin yüzüne baktığımda kıpkırmızı olmuş içine iyice yerleştirdim. Elifin hali kalmamıştı. Ben amına pompalamaya başladım. Bütün döllerimi amına boşalttım. Sikimi çıkardım dudaklarına sürttüm. Elif dilini çıkardı sikimin başını idareden yalıyordu. Bende kalktım koltuğa oturdum elif 15 dakika kadar yerden kalkmadı. Bana döndü 6 yıllık evliyim kocam bir kere böyle sikmedi. Bende arıza çıkarmazsan seni her zaman böyle sikerim dedim. Nasıl olacak dedi. Bugüne nasıl hazırlanmışsan aynen devam edeceksin. Dedim. Tamam dedi. Hakan sana bir şey sorayım mı dedi. Bende sor dedim. Sen arka deliğimi de yaladın dimi dedi. Bende evet dedim. Hoşuna gitti mi dedim.


   


  Evet, değişikti dedi. Dil girince hoşuna gitti birde yarağım girse ne olur dedim. Bana baktı aslında denemek lazım dedi. Bu gün deneyelim o zaman vakit kaybetmeye gerek yok dedim. Tamam dedi. Elifi banyoya götürdüm. Elimizi yüzümüzü yıkadık banyo dolabını açıp krem aradım bana orada yok dedi ve yatak odasından bebe yağı getirdi. Elifi kucağıma aldım ve öpüşmeye başladık memelerini emiyor uçlarını ısırıyordum. Elif te eline aldı sikimi okşamaya başlamıştı. Ben eline yağ döktüm. Kendi elime de döktüm. Elif sikimi okşamaya başladı bende yağı kalçalarına arka deliğine sürmeye başladım. Elifin dudaklarına yapıştım yine bu arada orta parmağımı arkasına sokmuştum. Sikimi yağlı olmasa koparacaktı sanki. Elifin eline biraz daha yağ boşalttım. Vıcık vıcık olmuştu sikim elifin arkası da yağ içindeydi. Parmağımla genişletmeye çalışıyordum arka deliğini. Elife şimdi sikimi tut arka deliğine sür dedim. Deliğine hafif bastır dedim. Tamam dedi. Ben sikimin dibinden tutuyordum elif başına yakın yerden artık sikimin ucunda deliğini hissediyordum. Elife kımıldama dedim ve belimi hafif yukarı iteledim elif ayyy dedi sıçradı. Kaçma dedim. Tamam dedi. Tekrar deliğine sürtmeye hafifçe bastırmaya başlamıştı ki ben belinden bastırdım neredeyse yarısından fazlası girmişti. Elifin yüzü yine kıpkırmızı olmuş kımıldayamıyordu. Bana dur ne olursun dur diye yalvarıyordu. Bende tamam dedim kımıldama böyle dur dedim. Bana geri zekâlı hareket edecek halim mi var dedi. Bende yüzünü, saçlarını okşamaya başladım. Sakinleşsin diye biraz öne doğru eğilip dudaklarını öpeyim dedim. Bağırmaya başladı kımıldama diye bende ellerimi çekip tamam dedim.


   


  Elifin bana bakışı değişmişti. Ben elime biraz daha yağ sürdüm. Sikime ve arka deliğine sürüyordum. Elif te alışmaya başlamıştı ben omuzlarına bastırdım yağın da sayesinde dibine kadar girmişti. Ama bu sefer önceki kadar tepki vermemişti. 1-2 dakika bu şekilde bekledikten sonra elifin kalçalarından tutup öne arkaya hareket ettirmeye başladım. Elif yavaş yavaş kalçasını kaldırdı neredeyse başına kadar çıkardı. Bana yağ sür dedi. Bende sikimi yağladım. Birazda deliğine sürdüm elif kendisini bıraktı tamamını içine almıştı. Artık zevk almaya başlamıştı. Boynuma sarılmış öpüşmeye başlamıştık elif kalçasını oynatıyor sikim içinde her yere baskı yapıyordu. Elif dilini ağzıma sokuyor emiyordum. Ben sokuyordum o emiyordu. Memelerini elliyor sıkıyordum. Elif birden ayağa kalktı beni de kaldırdı. kendisi koltuğa çıktı domaldı bana gel dedi. arkasına iyice yaklaştım. Sikimi götüne sürtmeye başladım.


   


  Ama amına soktum. Öyle bir ohh çekti ki boşalacaktım neredeyse sikim amında alev alev yanıyordu. Bana döndü arkaya sok dedi. sikimi amından çıkarıp arkasına soktum. Ve pompalamaya başladım elifin belinden tutup sikimi bastırdım ve boşalmaya başladım. Her döl çıkışında sikim geriye doğru kaçıyordu ben yapıştırıyordum. Sikim arkasında küçüldü ve çıkardım. Elifin yanına oturdum. Wc ye gittim üstümü giyindim tekrar elifin yanına geldim. Bunu en kısa sürede tekrar edelim dedim. Elif ev iyi ama tehlikeli dedi. bende yer ayarlarım seninle orada görüşürüz dedim. Elif tamam dedi. kapıyı araladı tam kendimi dışarı attım ki merdivenin başında demet ile karşılaştım. Baldızım bu saatte ne işin var dedim. benim işim yok ama sen bayağı faaliyettesin anlaşılan dedi. bende öğleden sonra evinde ol dedim. bana gülerek posan çıkmış eminmisin diye sordu. Bende sana her zaman hazırım dedim. demet kardeşinin yanına bende işe gittim. Elif ile büromda buluşmamı anlatacağım. Elifin kocasını her gördüğümde kendimi gülmemek için zor tutuyorum. Neden bilmiyorum ama öyle.

 • Yazan : hakan5821 - Hikaye : 30,754 kez okundu.
 • Yorum Yap
   YORUMLAR
 • 1 Yorum
 • serdar334
  30.04.2018 15:58:21

  harikaymış dostum

  Hata : Yorum yazabilmek için üye girisi yapmalisiniz.

  Kayit Ol veya Giris Yap

  Tesekkürler : Yorumunuz yöneticilerimiz tarafindan kontrol edildikten sonra yayinlanacaktir.
   AŞAĞIDAKİ KONULAR İLGİNİZİ ÇEKER Mİ ?
 • Yeni Eleman Merve ... 123,572 kez okundu. 10 yorum
 • Baldızım büşra 250,154 kez okundu. 31 yorum
 • Sadece fantazi istiyorduk 108,327 kez okundu. 15 yorum
 • Eşleri Değiştirdik 237,721 kez okundu. 49 yorum
 • Bu sitenin faydaları 47,268 kez okundu. 21 yorum
  • ekobilet
 • Chat & Sohbet

  Bayan24 sohbet sayfalarin da onlarca üye keyifle vakit geçiriyor, sende aramiza katilmak ister misin ?

  Sohbete giris için tiklayiniz.
 • Bu web sitesi, 18 yasindan küçükler için sakincali olabilecek içerikler barindirir. Çikis yapmadiginiz taktirde, 18 yasindan büyük oldugunuzu beyan etmis sayilirsiniz ...

  Copyright 2009 - 2016 Bayan24.com - Her hakki saklidir.

  Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta