görüntülü sohbet
  Günün Konusu
“MOBİL ÖDEME HİZMETİ AÇILMIŞTIR.”

Mobil ödeme hizmetimiz Bayan24.com üzerinde hizmete girmiştir.Avea,Türkcell,Vodafone ile hemen VİP üyeliğniizi alın. ...

  5
 • 20.01.2017
  • Hızla Zayıflatan 4 Doğal Yöntem
 • Küçük
 • Büyük
 • 0 Yorum
 • Şifalı bitkilerle ilgilenenlere doğal ve garantili "lokman hekim"  zayıflama tavsiyeleri 6 yıldır yüzlerce kadını kalıcı zayıflatıyor. Herkesin "yaza kadar nasıl bu kilolardan kurtulacağım" endişesi taşıdığı şu günlerde, bu yolla ilgili önemli bilgileri toparlamak, anımsatmak  istiyoruz: 

  Bu sezon doğala dönüş var çünkü diyetlerle verilen kiloların kaçınılmaz olarak ve artarak geri geldiği  bilinen bir gerçek. Aynı zamanda sentetik yöntemlerin sonuçlanını da basından duyuyoruz. Kalori tuzağına düşenlerin gerçeği görüp, başvurduğu  tabiat yöntemleri bir inceltiyor pir inceltiyor.

  Çeşitli diyetleri deneyip  başaramamış ve hala şişman olanlara en doğru ve doğal  bilgileri  verme çabasındayız.. Bu doğru inceltme formülü, fazlalıklardan kurtulup, estetik bir vücuda sahip olmayı sağlıyor. Hızlı ve sağlıklı kilo vermeniz için,  zayıflama özelliği bulunan formül dört bitkinin özünde ve öğütülmüş  özel şifalı bitkilerde. Tabittan elde edilen bu özlerin  zayıflama üzerindeki etkisi yağları çabuk çözmesinden ve yağ hücrelerini küçültmesinden  kaynaklanıyor.

  Tekrar kilo alıp vermeye son 
  Öncelikle kendinizi kilo vermeye şartlandırmalısınız ve kendinizden  ödün vermemelisiniz. Sadece zayıflamak da yetmiyor verilen kiloların  bir daha alınmaması için dengeli bir şekilde beslenmeli, kendinize  dikkat etmelisiniz. Kilo verip tekrar alıyorsanız, sürekli tekrarlayan  bir kısırdöngüden bilinçli, sağlıklı bir bakışla kurtulabilirsiniz. Doğal ve hiçbir yan etkisi bulunmayan ve "Z 34" olarak bilinen 4 bitki özü formülünün içeriğinde herhangi bir kimyasal yer almıyor. Öğütülmüş gerçek bitki tozlarıyla birlikte ve 4 narenciye özü  sayesinde doğal olarak herhangi bir diyet uygulamanıza gerek kalmıyor.

  Şişmanlık, kilo kader değildir
  Şuna artık inanın: Kilo tedavi edilmez ise,  gün geçtikçe kötüleşerek  devam eden bir çeşit hastalıktır. Kadınlarda hormonal dengeyi bozarak âdet düzensizliği, tüylenme artışı hatta kısırlığa yol açmakta.  Orta yaşlara gelip gençlik inceliklerini muhafaza edemeyenlerin de  başvurduğu doğal form yöntemleri uzun zamandır doğallık bilincinin yerleşmesi üzerine kabul gördü.  Her yaşa hitab etme özelliği ile biliniyor fakat kiyolu  gençler arasında da trend oldu. Ergenlik yaşında olup obez olan çok sayıda ergen insanımız bu yolla, bunalıma girdiği kilolarını def etti. (Şunu unutmayın şimdiki gençlik fiziksel ve aktivite performans olarak geçmiş dönemlerdeki nesilden çok geride. Bedenlerinden  taşan kiloların onları nasıl bunalıma soktuğunu bilmeyen çok anne baba var)  
   
  Kilo verme işini bir hapa havale edip sağlığınızı tamamen bozmaktan vazgeçmelisiniz. Onların kalbe zararlı yan etkilerinin olduğu artık herkesçe biliniyor.  Bütün bunlardan dolayı çeşitli diyetleri deneyip, başaramamış kadın ve erkekler, gebelikte kilo alanlar,  "çok boğazlıyım" diye yakınanlar ve aşırı şişmanlayan ergenler  bu yolu deniyor, başarıyor. (Çevremizde ‘Lokman Hekim’ olarak bilindiğimiz için, aktardığımız bilgi birikimlerimiz de her yerde  artık bu adla diye anılıyor ) 

  Göbek, bel ve basensiz bir vücut sağlıyor
  Bu sezon kilo sorunu olanlara en muhteşem önerimiz; bazı narenciye meyvelerinren özel yollarla elde edilen özler ve öğütülmüş bazı şifalı bitkiler.   Bu narenciye meyve özleri, yağları bir daha gelmemecesine çözerek bedenden atıyor ve  herhangi bir yan etki olmadan forma kavuşturuyor.  Uzun süredir Herbalium olarak sizlere güncel olarak en doğru doğal bilgileri  veriyoruz. Bu kez zayıflama konusunda bir genelleme yaptık ve öremli noktaları tekrarlayarak toparladık.. Çünkü doğal yollardan uzaklaşanların gördüğü zararları duyuyoruz. Bunu bir görev bilerek aktardık.

  Türk insanının göbek,  bel ve basen yağlanması knonik bir mesele. Şimdi "Onlardan çok çekiyoruz, ne yapsak kurtulamıyoruz" dediğinizi duyan gibiyim.  Onları  eritmek en zor olanı elbette.. Söz ettiğimiz doğal yollar onlara da aman vermiyor. Fakat bunu hızlandırmak elinizde. Çözüm olarak; o bölgelerin  yağsız ve fit  haline dönmesi için bazı mucizevi şifalı bitki yağlarından destek almalısınız. Karın ve basende inatçı ve kalıcı olmaya ısrar eden bu fazlalıklar,  doğal özleri kullandığınız sürece eriyor. Ancak şifalı bitki yağlarıyla  hergün yapılacak  kısa  masaj erimesini kolaylaştırdığı gibi kalıcı olarak yok ediyor.  Biraz gayret ve doğaya inanç ile bu sorundan sonsuza dek kurtulmak mümkün. Tavsiyemiz olan özel bitkisel fit mönü ile 4 haftadan sonraki günlerde müthiş incelmeyi sevinçle göreceksiniz. Tekrar tekrar kilo verip alma kısırdöngüsü içinden çıkacaksınız.

 • 15,307 kez okundu.
 • Yorum Yap
   YORUMLAR
 • 0 Yorum
 • Konuya ait kayitli yorum bulunamadi, ilk olabilirsin.
  Hata : Yorum yazabilmek için üye girisi yapmalisiniz.

  Kayit Ol veya Giris Yap

  Tesekkürler : Yorumunuz yöneticilerimiz tarafindan kontrol edildikten sonra yayinlanacaktir.
   AŞAĞIDAKİ KONULAR İLGİNİZİ ÇEKER Mİ ?
 • Acil Kilo Verdiren Diyet 3,906 kez okundu. 0 yorum
 • Öğrenci Diyeti 2,488 kez okundu. 0 yorum
 • Fransız diyeti 2,505 kez okundu. 0 yorum
 • Karın Bölgesi Yağları Nasıl Erir ? 5,370 kez okundu. 0 yorum
 • 12 kilo verme önerisi 6,493 kez okundu. 3 yorum
  • ekobilet
 • Chat & Sohbet

  Bayan24 sohbet sayfalarin da onlarca üye keyifle vakit geçiriyor, sende aramiza katilmak ister misin ?

  Sohbete giris için tiklayiniz.
 • Bu web sitesi, 18 yasindan küçükler için sakincali olabilecek içerikler barindirir. Çikis yapmadiginiz taktirde, 18 yasindan büyük oldugunuzu beyan etmis sayilirsiniz ...

  Copyright 2009 - 2016 Bayan24.com - Her hakki saklidir.

  Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta