görüntülü sohbet
  Günün Konusu
“MOBİL ÖDEME HİZMETİ AÇILMIŞTIR.”

Mobil ödeme hizmetimiz Bayan24.com üzerinde hizmete girmiştir.Avea,Türkcell,Vodafone ile hemen VİP üyeliğniizi alın. ...

  5
 • 20.01.2017
  • Neden Kameralı Sohbet?
 • Küçük
 • Büyük
 • 1 Yorum
 • Neden Kameralı Sohbet?


  Sohbet etmenin ve tanışanının günümüzde farklı yolları bulunmaktadır. Geçmişte telefon veya yüz yüze yapılan görüşmelerde insanlar karşılarında bulunan kişilere; güvenmekten çekinir bir durumda kalmak dalardı. Yeni insanlar ile karşılaşmanın vermiş olduğu utangaçlık ve sıkılganlıkta üzerine eklenince tanışmak işkence şekline almaktaydı. Kurulacak olan dostluklar ise buluşmaların ortaya çıkartmış olduğu mahalle baskıları nedeni ile yara almaktaydı. Tanıdık insanlar ile karşılaşılarak, bu durumdan aile bireylerinin haberi olması aile içi kopukluğu meydana getirmekte ve devamında iletişim sorunlarını ortaya çıkartmak ve derin izler bırakan olaylar yaşanmaktaydı. Tüm bu olumsuzluklar ışığında insanlar yeni kişiler ile tanışmaya devam etmekteydi. Telefonla görüşülen ve kandırılan bayanların veya erkeklerin başlarına gelen olumsuzluklar ise olayın en trajik noktasını oluşturmaktadır. Bu yöntemler ile ailelerinden koparılmış ve istemedikleri muameleleri görmüş olan kişi sayısı azımsanmayacak sayıda çoktur. Yaşanılan sıkıntılar göz önüne alınarak bazı önlemler almak gerekmektedir.


  Uzmanlar tarafından yapılan önerilerin başında bilgisayarların oturma odalarında bulundurulması gerektiğidir. Bu şekilde küçük yaşlarda bulunan bireylerin kandırılması sorunu ortadan kaldırılmaktadır. Ailelerin başlarına gelecek kötü olaylara karşılık önlem, önerileri devam etmektedir. İkinci bir koruma yöntemi ise çocuklarınız ile arkadaş şeklinde yakın ilişki kurmaktan geçmektedir. Yapılacak olan sohbetler esasında onların kurmuş oldukları arkadaşlıklar hakkında yakından haberdar olabilirsiniz. Tüm bu öneriler sadece küçük (18 yaş altı) bireyler için geçerli olmaktadır. Daha büyük yaş gruplarında bulunan kişilerde yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kurmak isterler. Yalnızlık duygusunu yaşayan veya farklı kişileri tanımaktan mutlu olan binlerce kişi gene bilgisayarı kullanmaktadır. İster İstemez çıkan reklâmlar ile en az bir defa bu tarz siteler göz atılmıştır. Bu göz atmaların devamında ise siteler kullanılmaya başlanmaktadır. Kısa sürede sitelerin bağımlısı olunmakta ve yaşanılacak dostluklar için fotoğraflar çek ilinmektedir. Komik fotoğraf olarak paylaşılan, ‘’facebook fotosu çekilir’’ şeklindeki fotoğrafçı ilanları aslında talebe yöneliktir. Farklı dekor ve farklı kostümler ile insanlar fotoğraf cektirip paylaşımlarda bulunmaktadır. Bu şekilde hareketler ile dikkat çekmek istemektedirler. Tüm yaşanılan sıkıntılar kameralı sohbet siteleri ile ortadan kalkmaktadır. Bayanlar ile sohbet etmek ve eğlenmek isteyen kişiler zamanlarını sitelerde gezerek harcamaktan hoşlanmazlar. Kısa sürede ihtiyaçlarına ve zevkine uygun bayanla bağlantıya geçerek sohbetin keyfini yaşamak isterler. Günlük streslerden uzaklaşmak isteyenler veya kendisine vakit ayırmak isteyen kişiler genelde bu tarz sitelere yönelmektedir. Bu sitelerinde iyice incelenmesi gerekmektedir. Kameralı sohbet sitesi incelemesinde temel belirleyici sunulan hizmetin kalitesidir. Belirli bir ücret dâhilinde hizmet alınıyor ise bunun tam karşılığının elde edilmesi gerekmektedir. www.pakizem.com adresi bu anlamda tam istenilen tarzda bir site olmaktadır.


  Gün geçtikçe kullanıcıları ve üyeleri katlanarak artan site; kusursuz olarak kameralı sohbet hizmeti sunmaktadır. Uzun ve titiz bir inceleme sonucunda modellerini işe almaktadır. Saygılı ve seviyeli modelleri ile kısa sürede, müşteri memnuniyetini kazanmaktadır. Tüm sıkıntılarından uzaklaşmak ve yeni ilişkiler kurmak isteyen kişiler samimiyet ve içtenlik karşısında şaşkına dönmektedir. Görüntü kalitesi olarak mükemmel, ses kalitesi olarak kusursuz olan site kısa sürede üye olunarak kullanılmaya aşlanmaktadır. Verilecek bilgiler kesinlikle başkaları tarafından kullanılması önlenmektedir. Sizlere ait olan bilgiler üstün güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Site kullanımından dolayı ortaya çıkabilecek en küçük bir olumsuzluk, müşteri temsilcileri aracılığı ile dakikalar içerisinde telafi edilmektedir. Yapılan işin ciddiyetine uygun hareket eden site yönetimi bu güne kadar en küçük bir sorunla karşılaşmamıştır. Kameralı sohbet ile tüm sıkıntılarınızdan uzaklaşıp, gercek dostluklar kurmak için sadece üye olarak sisteme girmeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde zaman kayıplarınız ortadan kalkar, site site dolaşarak sıkıntılarınızı bir kat daha artırmanız önlenmiş olacaktır. Hepinizi sohbetin ve eğlencenin merkezine davet ediyoruz!

 • 5,913 kez okundu.
 • Yorum Yap
   YORUMLAR
 • 1 Yorum
 • O-N-U-R
  21.10.2014 13:29:04

  insan karşısındaki kişinin nasıl oldunu görmek istiyor kamarayıda ondan dolayı sanırsam istiyolrr

  Hata : Yorum yazabilmek için üye girisi yapmalisiniz.

  Kayit Ol veya Giris Yap

  Tesekkürler : Yorumunuz yöneticilerimiz tarafindan kontrol edildikten sonra yayinlanacaktir.
   AŞAĞIDAKİ KONULAR İLGİNİZİ ÇEKER Mİ ?
 • Messenger kapanıyor mu ? 6,678 kez okundu. 1 yorum
 • Neden Kameralı Sohbet? 5,913 kez okundu. 1 yorum
 • Adına kayıtlı kaç hat var ? 3,746 kez okundu. 1 yorum
 • Youtube mp3 indirmek (resimli anlatım) 4,322 kez okundu. 0 yorum
 • Facebook mesajlar paralımı olacak 2,776 kez okundu. 0 yorum
  • ekobilet
 • Chat & Sohbet

  Bayan24 sohbet sayfalarin da onlarca üye keyifle vakit geçiriyor, sende aramiza katilmak ister misin ?

  Sohbete giris için tiklayiniz.
 • Bu web sitesi, 18 yasindan küçükler için sakincali olabilecek içerikler barindirir. Çikis yapmadiginiz taktirde, 18 yasindan büyük oldugunuzu beyan etmis sayilirsiniz ...

  Copyright 2009 - 2016 Bayan24.com - Her hakki saklidir.

  Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta