görüntülü sohbet
  Günün Konusu
“MOBİL ÖDEME HİZMETİ AÇILMIŞTIR.”

Mobil ödeme hizmetimiz Bayan24.com üzerinde hizmete girmiştir.Avea,Türkcell,Vodafone ile hemen VİP üyeliğniizi alın. ...

  5
 • 20.01.2017
  • Kadın Ve Erkeklerin Fantezileri Farklı
 • Küçük
 • Büyük
 • 0 Yorum
 • Erkekler için fantezi kurmak genelde cinsel organlarıyla ilgili olup, açık ve net imaj görebilmeleriyle ilgilidir. Kadınlar erkeklere nazaran daha az fantezi kurarlar.

  Bir taraf romantizm peşinde diğer taraf çok daha açık ve net.

  Erkeklerin kadınlardan çok daha fazla fantezi kurduğu ve bu fantezilerin genelde mastürbasyon esnasında kurulduğu bir gerçektir.

  Erkekler cinsellik konusunda daha fiziksel yönlere önem verdiklerinden onların kafalarında imaj yaratmaları, vücut hatlarını netleştirmeleri, hayal ettikleri kişi tarafından baştan çıkarılmayı fantezi haline getirmeleri olağandır.

  Erkekler için fantezi kurmak genelde cinsel organlarıyla ilgili olup, açık ve net imaj görebilmeleriyle ilgilidir.

  Kadınlar erkeklere nazaran daha az fantezi kurarlar. Fantezi kuran kadınlar görsel imajlara ve cinsel organlara daha az önem verirler.

  Onların fantezileri genelde duygu ve romantizm dolu bir hikayeye benzer. Bunu demekle beraber tabii ki mastürbasyon esnasında erotik fantezi kuran kadınlar da vardır.

  Cinsel fantezilerin gereksinimleri çok yönlüdür. Kadınlar erkeklere nazaran daha az fantezi kurarlar. Onların fantezileri genelde duygu ve romantizm dolu bir hikayeye benzer.

  Cinsel istek istediğimiz zaman açıp kapatabileceğimiz elektrik düğmesi gibi kontrol edilecek bir şey değildir. Çoğu insan, özellikle yaşları ilerledikçe veya ilişkileri olgunlaştıkça, cinsel isteklerinin o kadar çabuk uyarılamadığını görürler. Bu dönemlerde fantezilerin yardımı olabilmektedir.

  Fanteziler cinsel isteğin uyarılmasında oldukça yardımcı olmaktadırlar.

  İlişkiye girmeden evvel çoğu insan kendisini beynen hazırlama ihtiyacını duyar. Bunu da gireceğimiz cinsel ilişkiye beynimizde canlandırarak yaparız. Partnerinizin yakınlığını, sıcaklığını, size dokunuşlarını hayal etmekle başlayabilirsiniz. Partnerinizin yüzünü, gözlerini, dudaklarını kafanızda imajlar halinde görmeye çalışabilirsiniz. Sadece sizin hoşunuza gidecek fiziksel imajları yaratmanız çok önemlidir.

  GÜNDÜZ FANTEZİ KUR, GECELERİ UYGULA


  Cinsel isteği uyarmakta partnerinizle günlük temaslarınız da önem taşımaktadır. Telefonla partnerinizi arayarak "Bütün gün senin o muhteşem vücudunu düşünüp duruyorum" veya "Bil bakalım bu akşam seninle ne yapmak istiyorum?" gibi sözlerin söylenmesi, partnerinizin de erotik fanteziler kurmasına yardımcı olacaktır. Sadece fantezi kurmakla kalmayıp akşam buluştuğunuzda da bu fantezilerin ilişkinizi yansıma olanağının yüksek olacağı söz konusudur.

  Tek başına yaşayanlar için gündüzleri fantezi kurmak fantezi kurmak akşamları kendilerini sevmek açısından iyi bir hazırlık olabilir.

  Fanteziler genelde birlikte olduğumuz kişilerle ilgili kurulsalar da bu başka kişiler hakkında fantezi kurmamıza engel olmaz. Cosmotürk'ün haberine göre, başka kişiler birlikte çalıştığımız mesai arkadaşımızdan tutun ünlü birilerine kadar geniş bir yelpazeye sahiptir.

  Başka kişiler için kurduğunuz fantezileri şu andaki bulunduğunuz ilişkinin içine katmanız normaldir. Böylece duygularınızı canlı tutabilirsiniz. Ama bazıları başka kişileri ilişkilerine katmakta suçluluk duygusu duyarlar. Bu durumlarda fantezilerinizi partnerinizle sınırlı tutmanız tavsiye edilir.
 • 15,479 kez okundu.
 • Yorum Yap
   YORUMLAR
 • 0 Yorum
 • Konuya ait kayitli yorum bulunamadi, ilk olabilirsin.
  Hata : Yorum yazabilmek için üye girisi yapmalisiniz.

  Kayit Ol veya Giris Yap

  Tesekkürler : Yorumunuz yöneticilerimiz tarafindan kontrol edildikten sonra yayinlanacaktir.
   AŞAĞIDAKİ KONULAR İLGİNİZİ ÇEKER Mİ ?
 • Evlilik işlemleri nelerdir 5,364 kez okundu. 0 yorum
 • Kadınlar Neden Uzun Yaşar ? 4,732 kez okundu. 1 yorum
 • Erken doğum hayatı bir risktir, önlenebilir 2,902 kez okundu. 0 yorum
 • İdeal Gögüs Nasıl Olmalı ? 12,741 kez okundu. 2 yorum
 • Dişi Flört Hareketleri 12,834 kez okundu. 1 yorum
  • ekobilet
 • Chat & Sohbet

  Bayan24 sohbet sayfalarin da onlarca üye keyifle vakit geçiriyor, sende aramiza katilmak ister misin ?

  Sohbete giris için tiklayiniz.
 • Bu web sitesi, 18 yasindan küçükler için sakincali olabilecek içerikler barindirir. Çikis yapmadiginiz taktirde, 18 yasindan büyük oldugunuzu beyan etmis sayilirsiniz ...

  Copyright 2009 - 2016 Bayan24.com - Her hakki saklidir.

  Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta